TUTULMALAR

2016'nın Tutulmaları

Başak-Balık serisinde en son Mart 2006- Şubat 2008 arasında tutulmalar yaşanmıştı ama bu yılın tutulmaları oluştukları dereceler bakımından 1997 yılındaki tutulmalara daha çok benziyor. Gezegenler sürekli devinim halinde olduğundan, farklı dizilimde ve birbirleriyle farklı etkileşim içindeler ama yine de benzer konuların gündeme geldiğini görebilirsiniz. Başak-Balık serisi Mart 2015’te başladı ve Şubat 2017’de sona erecek. Terazi burcundaki tutulma ise Nisan 2014’te başlayan bu serinin sonuncusu olacak. Tutulmalar altışar ay aralıklarla oluşur ve hayatımızın belirli bir alanını değişim için sorgularlar.


9 Mart’ta Balık burcunda tam güneş tutulması
9 Mart doğumlu Balıklar, 12 Eylül doğumlu Başaklar, 12 Aralık doğumlu Yaylar, 11 Haziran doğumlu İkizleri ve bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanları direkt olarak etkiliyor.


23 Mart’ta Terazi burcunda ay tutulması
23 Mart doğumlu Koçlar, 26 Eylül doğumlu Teraziler, 26 Aralık doğumlu Oğlaklar, 26 Haziran doğumlu Yengeçler bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanları direkt olarak etkiliyor.


1 Eylül’de Başak burcunda güneş tutulması
1 Eylül doğumlu Başaklar, 28 Şubat doğumlu Balıklar, 2 Aralık doğumlu Yaylar, 31 Mayıs doğumlu İkizler ve bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanları direkt olarak etkiliyor.


16 Eylül’de Balık burcunda ay tutulması
16 Eylül doğumlu Başaklar, 15 Mart doğumlu Balıklar, 15 Haziran doğumlu İkizler, 16 Aralık doğumlu Yaylar ve bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanları direkt olarak etkiliyor.


Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.