AYIN BURCU

 23 Ağustos-23 Eylül BAŞAK
Egosu güçlü Aslan'dan sonra kendini geri plana atmaktan gocunmayan, çalışkan karınca Başak burcu gelir. En üretken burçlardan biridir, gösterişe değil artı değer yaratmaya, kültüre ve tevazuya önem verir ama kendi kabul etmek istemese bile son derece ayrımcı ve seçici bir yapıya sahiptir. Kusursuzluk ve detay merakı ve evhamları onu zor bir insan yapabilir. Kendini sürekli eleştirdiğinden ve geliştirmeye çalıştığından aynı şeyi size de uygulayacak ama bunu otoriter baskı ile değil de usul usul yapacaktır. Titiz ve düzenli Başak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Eylül 2014

 Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller bir süredir rahatsız ve yorumları gecikiyor. Susan Miller yeni bir ilaç tedavisine başladı ve durumu biraz ağır. Bu ne yazık ki, ne bizim ne de onun elinde olan bir durum değil. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Önümüzdeki ay yine bir gecikme olmasından endişe duyuyoruz. Sizlerden haklı olarak pek çok şikayet geliyor. Ancak biz bu konuda bir şey yapamıyor ve üyeliğinizi yenilerken bu durumu göz önüne almanızı rica ediyoruz.  
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

Başak ünlüleri

Leo Tolstoy, Louis Borges, Goethe, Peter Sellers, Greta Garbo, Sophia Loren, Gloria Estefan, Oliver Stone, Stephen King, Moby, Nick Cave, Roger Waters, B.B. King, Tori Amos, Sean Connery, Micheal Jackson, Faith Hill, Liz Hurley, Cameron Diaz, Pink, Andrea Bocelli, Ronaldo, Kobe Bryant, Beyonce.

Başak okuyucularımız

Başak okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve çok güzel bir yıl diliyoruz. Bir sene sonra hayatınızın en parlak dönemlerinden biri başlayacak ama önce hazırlık yapmalı ve çok çalışmalısınız. Bu sene daha geri planda kalabilir ve tek başınıza daha fazla zaman geçirebilirsiniz ama seneye her şey çok başka olacak.    

Haftanın önemli olayı

 
21-27 Eylül 2014
Güneş’in, Terazi burcuna geçişiyle yazı resmen bitiriyor ve sonbahara geçiyoruz. 23 Eylül’de mevsimin değişimini haber veren sonbahar ekinoksu ve hemen ardından yeniay oluşuyor. 24 Eylül’de Terazi burcunun 1.derecesinde oluşan yeniay senenin en güçlü yeniaylarından biri olacak. Hayatımızda neye başlamak istiyorsak, özellikle de burcumuza göre yeniayın oluştuğu alanlarla ilgili taze başlangıçlar yapabiliriz.  Yeniayın enerjisiyle başladığımız işlerin arzu ettiğimiz yönde gelişme şansı diğer zamanlardan çok daha fazladır. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.