AYIN BURCU

21 Mayıs-21 Haziran İkizler
Zeki, hazırcevap, şakacı ve konuşkandır. Her konuda söyleyecek pek çok şeyi vardır, sakin bir insansanız gevezeliği başınızı ağrıtabilir. Konuşmadan, yazmadan ya da hareket etmeden duramaz. Zaten onu uzun süre bir yerde tutmak imkansızdır. Huzursuzluğu durmadan bir şeyler yapmasına ve oradan oraya koşturmasına sebep olur. Farklı yeteneklere ve ilgi alanlarına sahiptir ve çok beceriklidir. Çabuk sıkıldığı ve konsantre olamadığı için daldan dala atlamaya bayılır. Değişkendir ve bulunduğu ortama hemen adapte olabilir. Entrikalı işlere yatkındır. Çift karakterlidir, bir an sempatik bir an soğuk davranabilir, çelişkilerle doludur ama aynı zamanda eğlenceli ve arkadaş canlısıdır. Duygusal kişilerin ona hemen bağlanmamaları gerekir zira istemeden incitebilir. İkizler yakınınızın doğum günü hediyesi için hediye bölümünden yararlanabilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Mayıs 2015

 
 Mayıs ayına Akrep burcundaki dolunayla beraber çok duygusal başlayacağız. 3 Mayıs gece yarısından sonra oluşan bu dolunay olayların hızla sonuçlanmasına yardımcı olacak. Bu dolunay aşırılıkların dolunayı olabilir. Büyük oynamak, luzümsuz riskler ve aşırı özgüven zarar verebilir. 18 Mayıs'ta Boğa burcunun yeniayı var ama aynı günde gerilemeye başlayan Merkür, yeni başlangıçlarda dikkatli olmak gerekeceğine işaret ediyor. Büyük alışverişler, önemli kararlar ve yeni başlangıçlar için ayın hemen başında harekete geçmek ve gerileme döneminden uzak durmak iyi olacak. Merkür gerilerken geçmişe dönmek ve yarım kalan meseleleri halletmek için pek çok fırsat bulabiliriz. Boğa, İkizler, Yengeç ve de tabi ki Aslanlar bu ayın yıldızları olacak.   
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

İKİZLER ünlüleri

Paul Gauguin, Jean-Paul Sartre, Frank Lloyd Wright, Josephine Baker, Jacques Cousteau, John F. Kennedy, Marilyn Monroe, Donald Trump, Clint Eastwood, Miles Davis, Bob Dylan, Prince, Lenny Kravitz, Kylie Minogue, Alanis Morrisette, Annette Bening, Morgan Freeman, Venüs Williams, Steffi Graff, Anna Kournikova, Liz Hurley, Natalie Portman, Johnny Depp, Nicole Kidman, Naomi Campbell, Angelina Jolie.

İKİZLER okuyucularımız

İkizler okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve şahane bir yıl diliyoruz. Ağustos ortasına kadar güzel seyahat imkanları çıkabilir. Ağustostan itibaren ise bir yıl boyunca eve ait konularda şanslı olacaksınız. Mülk satın alabilir, evden para kazanabilir veya daha büyük ve aydınlık bir eve taşınabilirsiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
24-30 Mayıs 2015
Bu hafta İkizler burcunda yoğun enerji var. İkizler çift bedenli bir burç olduğundan, pek çok alanda iki seçenek karşımıza çıkabilir, iki yere gitmemiz gerekebilir veya iki teklif birden alabiliriz. Ancak Merkür gerilediğinden yeni alanlarda ve yeni girişimlerde aksaklıklar olabilir. Geçmişe döndüğümüzde başarılı olacak ve daha önce çözemediğimiz meseleleri çözebileceğiz. Geçmişle bağlantılı haberler alabilir, eski tanıdıklarla karşılaşabiliriz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.