AYIN BURCU

 23 Eylül-23 Ekim TERAZİ
Ya çok dengeli ya çok dengesiz olabilen Terazi. Burçlar kuşağının en zarif, en hoş burçlarından biridir. Sevimli görüntüsünün altında hükmeden ve otoriter bir karakter yatar. Ama bunu öyle ustaca ve öyle politik bir şekilde yapar ki, karşısındakinin ruhu bile duymadan onu parmağında oynatır. Kararsız olduğundan sık fikir değiştirebilir. Yalnızlığı hiç sevmez, sosyaldir, dışa dönüktür ve gezmeyi çok sever. Aynı zamanda evlilik burcudur. Özgürlüğüne düşkün olmasına rağmen eşine çok bağlıdır, paylaşmayı sever. Terazi yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 
 
 Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller bir süredir rahatsız ve yorumları gecikiyor. Susan Miller yeni bir ilaç tedavisine başladı ve durumu biraz ağır. Bu ne yazık ki, ne bizim ne de onun elinde olan bir durum değil. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Önümüzdeki ay yine bir gecikme olmasından endişe duyuyoruz. Sizlerden haklı olarak pek çok şikayet geliyor. Ancak biz bu konuda bir şey yapamıyor ve üyeliğinizi yenilerken bu durumu göz önüne almanızı rica ediyoruz.  
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

Terazi ünlüleri

Konfiçyus, Giuseppe Verdi, William Faulkner, Louis Aragon, Nietzsche, Gunter Grass, Le Corbusier, Gandi, John Lennon, Bob Geldof, Sting, Ralph Lauren, Donna Karan, Ray Charles, Yo-yo Ma, Rita Hayworth, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve,  Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, Serena Williams, Monica Bellucci, Kate Winslet, Bruno Mars, Zac Efron, Avril Lavigne,

Terazi okuyucularımız

Terazi okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir sene diliyoruz. Yaza kadar olan dönemde arkadaş ve dernek, kulüp gibi topluluklar hayatınızın en büyük fırsatlarında aracı olacak ve size şans getirecekler. Büyük bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para sıkıntınız ise sene sonundan itibaren rahatlayacak.    

Haftanın önemli olayı

 
28 Eylül-4 Ekim 2014
Bu haftadan itibaren Merkür ortalığı karıştıracak. Özellikle de Cumartesi gününe yaklaştıkça yeni girişimler, önemli kararlar, bağlılık altına girmek, imza atmak ve pahalı bir şey satın almak için uygun bir zaman olmayacak. Yanlış anlaşılmalar, algıda yanılsamalar ve eksik bilgiden dolayı atacağımız adımlardan sonra pişman olabiliriz ve beklentilerimiz karşılanmayabilir. En iyisi beklemek ve olayları hızlandırmaya zorlamamak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.