AYIN BURCU

 20 Nisan-21 Mayıs BOĞA
Değişiklik sevmeyen, güvenilir ama inatçı Boğa. Sahiplenme duygusu çok güçlüdür. Acelesi yoktur emin adımlarla, risk almadan ve sağlam ilerlemek ister. Rahatına, keyfine, alışkanlıklarına ve özellikle boğazına çok düşkündür. En seksi burçlardan biridir, şehvetlidir ve cinsellik onun için çok önemlidir. Sabırlıdır öyle kolay sinirlenmez ama bir kez sinirlendimi öfkesi korkunç olur. Zevkleri ve istekleri pek değişmediğinden aslında onu memnun etmek çok kolaydır. Boğa yakınınız için hediye bölümünden seçim yapabilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Nisan 2014

 Senenin en önemli aylarından biri olan nisana sert başlayacak ve iki büyük tutulma ile birlikte dönüm noktası olaylar yaşayabileceğiz. Neredeyse ayın tamamı gerilimli ve sürprizlerle dolu geçebilir ama kilitlenmeyecek ve hedefe odaklanıp harekete geçeceğiz. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlaklar gerilimli olayların ve dönüşümün merkezinde olacaklar. Geçen ay 30 Mart'ta Koç burcunda doğan güçlü yeniay, ayın ilk haftasında etkili olacak ve yeni başlangıçlarımızı cesaretlendirecek. Ardından 15 Nisan'da Terazi burcunda oluşan tam ay tutulması son noktayı koymak için ani olaylar getirecek ve duygusal anlar yaşamamıza neden olacak. Ani kopuşlara ve fevri kararlara tanık olabiliriz. 22-23 Nisan da tıpkı ay tutulması gibi gergin geçebilir. 29 Nisan'da Boğa burcundaki güneş tutulmasında duygularımızı geri plana atabilecek ve mantığımızı kullanacağız. Kasım 2013 başında yaşanan bazı olayların devamı gelebilir. Nisanı atlattıktan sonra mayıs ayında rahatlama ve dinlenme fırsatı bulacağız.  

Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 
 

Boğa ünlüleri

Shakespeare, Sigmund Freud, Brahms, Çaykovski, Salvador Dali, Lenin, Karl Marx, Barbra Streisand, Bon Jovi, Enrique İglesias, Pierce Brosnan, Jack Nicholson, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, George Clooney, Al Pacino, Renee Zellweger, Kirsten Dunst, Penelope Cruz.

Boğa okuyucularımız

Boğa okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve çok mutlu bir yıl diliyoruz. Temmuz ayına kadar lüks koşullarda hayalini kurduğunuz bir seyahat gerçek olabilir. Temmuzdan sonra eve ait konularda şanslı olacaksınız ve ayrıca günlük işlerinizdeki yoğunluk da normale dönecek.    

Haftanın önemli olayı

 
20-26 Nisan 2014
Bu hafta ay tutulmasının aşırı duygusallığı azalacak olsa bile, uğraşacağımız meseleler aynı zorlukta devam edecek. Senenin en kritik dönemeçlerinden birinden geçmeye devam ediyoruz. Gökyüzünde çok nadir görülen bir dizilim var, büyük bir “tesadüf” ama “tesadüf” diye bir şey yok aslında. Uranüs 13 derece Koç’ta, Jüpiter 13 derece Yengeç’te, Mars 13 derece Terazi’de ve Pluto 13 derece Oğlak’ta büyük kare denilen açıyı oluşturuyorlar. Dört noktada kilitlenen öncü burçlar yeniden doğmanın ve önemli değişimlerin habercisi olacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.