AYIN BURCU

  20 Nisan-20 Mayıs BOĞA
Değişik sevmeyen, güvenilir, sabırlı ama çok inatçı olabilen Boğa. Hayattaki temel amacı sahip olmaktır. Acelesi yoktur, emin adımlarla ve risk almadan ilerlemek ister. Rahatına, alışkanlıklarına, hayatın zevklerine ve özellikle boğazına düşkündür. En seksi burçlardan biridir, cinsellik onun için gerçekten çok önemlidir. Kolay  sinirlenmez ama bir kez kızdı mı öfkesi korkunç olabilir, onu asla kızdırmayın! Aslında onu memnun etmek çok kolaydır zira zevkleri ve istekleri pek değişmez. Boğa yakınınızın doğum günü hediyesi için hediye bölümünden yararlanabilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - NİSAN 2017

 
 Nisan ayı gerileyen gezegenlerin enerjisinden dolayı nispeten yavaş bir ay olabilir. İlerlemeye ve olayları hızlandırmaya çalışmak faydasız olacak ve de gecikmeler aslında yararımıza olacak. Üzerimize düşeni yapmalı ama sonrasını olayların akışına bırakmalıyız. Bu ay hem Venüs, hem de Merkür geri gidiyor. (Jüpiter, Satürn ve Pluto da geri gidiyor ama onların etkisini Venüs ile Merkür kadar direkt hissetmeyiz.) Geri giden gezenler, geriye dönüp bakmamızı ve yarım kalan meseleleri halletmemizi isteyecek. Eski aşklar, iş fırsatları, kaçırdığımız teklifler yeniden karşımıza çıkabilir. 11 Nisan'da iyi taraflarına rağmen sinirleri gerebilecek bir dolunay var. Terazi burcundaki bu dolunayda hiç beklemediğimiz bir şey olabilir. 26 Nisan'da ise Boğa'da çok daha iyi etkili ve destekleyici yeniay doğuyor. Mars 21 Nisan'a kadar Boğaları güçlendirecek, 21 Nisan sonrasında ise İkizleri ön plana çıkaracak. Düşünmek, araştırmak ve hazırlık yapmak için iyi bir ay ama eyleme geçmek için henüz erken.  
Sevgiler 
Eren Hattatoğlu Şahin

 

BOĞA ünlüleri

Machiavelli, William Shakespeare, Sigmund Freud, Brahms, Çaykovski, Salvador Dali, Lenin, Karl Marx, Adolf Hitler, Eva Peron, Saddam Hüseyin, Tony Blair, Barbra Streisand, Bon Jovi, Enrique İglesias, Pierce Brosnan, Wynonna Rider, Jack Nicholson, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, George Clooney, Al Pacino, Renee Zellweger, David Beckham, Kirsten Dunst, Penelope Cruz.

BOĞA okuyucularımız

Nice mutlu seneler diliyoruz. Parayla ilgili sıkıntılarınız sene sonundan itibaren rahatlayacak ama mayıs ayında çok para harcayabilirsiniz ve beklemediğimiz ödemeler çıkabilir. Eylülden sonra bir yıl boyunca eş ve ortaktan yana şanslı olacaksınız. Ortaklık kurabilir, evlenebilir ya da kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz.   

Haftanın önemli olayı

 

23-29 Nisan 2017 BOĞA’NIN YENİAYI: Bu hafta Boğa burcunun güçlü yeniayı doğacak ve enerjisi 10 gün boyunca devam edecek. Yeniayda Güneş ile Ay yanyana gelir ve kuvvetli bir enerji açığa çıkar. Bu enerjiyi arkamıza alarak başladığımız iş ve ilişkiler sağlam bir şekilde ilerler. 26 Nisan Salı günü doğan bu yeniayın ardından, yeni girişimlerimiz için harekete geçebiliriz ancak Merkür geri gittiğinden henüz son sözü söylememeli ve imza atmamalıyız. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.