AYIN BURCU

 23 Ekim-22 Kasım AKREP
Güçlü ve yoğun duyguların burcu Akrep. İnanılmaz iyi ve inanılmaz kötü olma potansiyeline sahiptir. Sevgisi de nefreti de aşırıya kaçabilir. Hiç belli etmez ama duyguları çok derindir. Keskin bakışları onları ele verebilir. En seksi burçlardan biridir. Sadece gördüğüne değil yüzeyin altında gelişenlere ve sezgilerine güvenir. Oldukça ince düşüncelidir. Zaman zaman da çok şüpheci ve kıskanç olabilir ama bu duygularını da belli etmez. Su kenarlarında huzur bulur. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 
 
 Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller bir süredir rahatsız ve yorumları gecikiyor. Susan Miller yeni bir ilaç tedavisine başladı ve durumu biraz ağır. Bu ne yazık ki, ne bizim ne de onun elinde olan bir durum değil. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Önümüzdeki ay yine bir gecikme olmasından endişe duyuyoruz. Sizlerden haklı olarak pek çok şikayet geliyor. Ancak biz bu konuda bir şey yapamıyor ve üyeliğinizi yenilerken bu durumu göz önüne almanızı rica ediyoruz.  
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

AKREP ünlüleri

Dostoyevski, Madam Curie, Auguste Rodin, Monet, Picasso, Camus, Carlos Fuentes, Indira Gandhi, Prens Charles, Kral Hüseyin, Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan, Abdullah Gül, Hillary Clinton, Bill Gates, Meg Ryan, Matthew McConaughey, Joaquin Phoenix, Jodie Foster, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Demi Moore, Owen Wilson, Anne Hataway, Katy Perry, Bill Gates, Emma Stone.

AKREP okuyucularımız

Akrep okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve uğurlu bir sene diliyoruz. Burcunuzdaki son tutulmayı da atlatıyor ve sene sonunda sizi epeydir kısıtlamış ve her şeyi zorlaştırmış olan Satürn'ü yolcu ediyorsunuz. Hayat yüzünüze gülecek, zorluklar sona erecek ve eskisinden çok daha mutlu olacaksınız. Kestirme yollara sapmadan elinizden geleni yaptınızsa ödülünüz de büyük olacak.    

Haftanın önemli olayı

 
19-25 Ekim 2014
Gökyüzü epey hareketli ve bu hareket her zaman olduğu gibi yeryüzüne de yansıyacak ve yoğun bir hafta geçireceğiz. Hafta sonu Venüs ve sevgilisi Mars arasındaki flört sayesinde zevkli ve eğlenceli olacak. Ama ondan sonra ciddi meselelerle ilgilenmemiz gerekecek. 23 Ekim Perşembe günü Güneş ve Venüs, Akrep burcuna geçiş yapar yapmaz güneş tutulacak. Aslında bu tam bir tutulma değil ama yine de güçlü bir etkisi olacak. Bu tutulma önemli bir dönemece işaret ediyor ama yeniay ile oluştuğundan fevri ve aşırı duygusal yaklaşımlar yerine aklımızı da devreye sokabileceğiz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.