AYIN BURCU

24 Temmuz-23 Ağustos Aslan
Doğuştan liderdir. Sıcakkanlı, cömert, biraz kendini beğenmiş, biraz tembel, çabuk köpüren ama asla kin tutmayan ormanlar kralıdır. Küçük dağları kendinin yarattığına canı gönülden inansa bile aslında çok iyi kalplidir.  İnatçı, gururlu, otoriter ve yaratıcıdır.  Abartılı davranışları ile dikkat çekmeye bayılır.  İlgi ve sevgiye ihtiyacı çok fazladır, ihmal edilirse morali çabuk bozulur.  Aslan yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümümüzden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Ağustos 2015

 
 Güzel bir ay bizi bekliyor. Gökyüzündeki büyük değişim, yeryüzüne de yansıyacak ve hayatımızın farklı alanlarında hareket başlayacak. Bereket gezegeni Jüpiter on iki yıl sonra ilk defa Başak burcuna geçecek ve Eylül 2016'ya kadar burada kalacak. Başakların altın dönemi başlıyor! Jüpiter burcumuza göre yıldız haritamızın hangi bölümündeyse hayatımızın o alanı büyüme ve genişlemeye açık demektir. Diğer yanda enerji gezegeni Mars, Aslan burcuna geçecek ve ay boyunca Aslanlara motivasyon, cesaret ve hırs verecek. Ayın başında Kova burcundaki dolunayın etkisi altında olacağız. 14 Ağustos'ta Aslan burcunun ihtişamlı yeniayı doğacak ve eskiyle bağlantılı yeni başlangıçlar için uygun bir zemin hazırlayacak. 26 Ağustos'ta Güneş ile Jüpiter kavuşumu her türlü olumsuzluğu, olumluya çevirecek güçte olacak. 29 Ağustos'taki dolunay ve sonrasında ise Denizler Tanrısı Neptün devreye girince suyla ilgili sorunlar yaşanabilecek. Özellikle 31 Ağustos'ta Neptün hava koşullarında aşırılıklara neden olabilir.  
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

ASLAN ünlüleri

Napolyon Bonapart, Mussolini, Fidel Castro, Al Capone, Carl Jung, Henry Moore, Henry Ford, Bill Clinton, Jacqueline Onassis, Yves Saint Laurent, Madonna, Sean Penn, Melanie Griffith, Antonio Banderas, Arnold Schwarzenegger, Magic Johnson, Halle Berry, Ben Affleck, Jenifer Lopez, Robert Redford, Robert De Niro, Charlize Theron. 

ASLAN okuyucularımız

Aslanların doğum günlerini kutluyor, mutlu bir yıl diliyoruz. Sadece on iki yılda bir gelen uğurlu Jüpiter'in etkisi altındasınız. Geçen yazdan, 11 Ağustos'a kadar hayatınıza giren insanlar ve tesadüf gibi görünen olaylar çok büyük gelişmelerin başlangıcı olabilir. Fırsatları değerlendirin hatta fırsatları siz yaratın!

Haftanın önemli olayı

 
2-8 Ağustos 2015
Bu hafta yine çok hareketli geçecek. İlk olarak hafta başında mart ayından beri gerileyen Satürn’ün düzelmesiyle, o zamandan beri sürüncemede kalan bazı meseleler hakkında haberler alacak ve gelişmeler yaşayacağız. Bu durumdan en çok Oğlaklar yararlanacak ve her alanda daha rahat ilerleme imkanı bulacaklar. 21 Kasım ve birkaç gün yakınlarında doğan Akrepler de bu değişimi somut olarak görecek olaylarla karşılaşacaklar. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.