AYIN BURCU

19 Şubat-21 Mart BALIK
Balık fedakar, merhametli ve yardımsever ancak çift karakterlidir; sağı solu belli olmaz ve aniden yok olabilir. Çevresine çok duyarlıdır, olumlu ya da olumsuz enerjileri sünger gibi emebilir. Başkalarından aldığı olumsuzluğu atabilmesi için arada bir yalnız kalması gerekir. Deniz kenarlarında mutlu olur. Hayal dünyası geniştir ancak gerçeklerden kaçmaya bayılır. Sezgileri güçlüdür ve onu pek yanıltmaz. Balık burcunun iyi niyetini istismar etmeyin ya da onu kullanmaya kalkmayın zira hayat bedelini mutlaka ödetir. Balık yakınınızın hediyesini, hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Şubat 2015

 
Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller sağlık sorunları nedeniyle gecikiyor. Kontrol edemediğimiz bu durum nedeniyle aylık yorumların gecikebileceğini bilmenizi istiyoruz. Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz.
Şubatın ilk bölümünde Kovaların, ikinci bölümünde ise Balıkların sözü geçecek. Aslan ve Başaklar ise beraberliklerle daha güçlü olacaklar. Aya hızlı başlıyoruz zira 3 Şubat gece yarısından sonra Aslan burcunda oluşan dolunay olayları hızlandırıp sonuca gitmemizi isteyecek. Ama asıl, geçen ay sonundan beri gerileyen ve karışıklığa sebep olan Merkür 11 Şubat'ta düzeldikten sonra tempomuz hızlanıyor. Önemli kararları Merkür düzeldikten sonra vermek gerekiyor. 18 Şubat'ta doğan yeniay en çok Kova'nın son günlerinde ve Balık burcunun ilk günlerinde doğanları yeni başlangıçlar için harekete geçirecek. Cüretkar Mars, 19 Şubat'a kadar Balıklara ondan sonra Koçlara enerji verecek. 
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

BALIK ünlüleri

Copernicus, Michelangelo, Montaigne, Graham Bell, Albert Einstein, Rossini, Frederick Chopin, Handel, Ravel, Antonio Vivaldi, Renoir, Mondrian, John Steinbeck, G. Marquez, Ansel Adams, Quincy Jones, Michael Bolton, Kurt Cobain, Bon Jovi, Juliette Binoche, Sharon Stone, Bruce Willis.

BALIK okuyucularımız

Balıklara çok mutlu bir yıl diliyoruz. Birkaç yıl kariyerinizde yeni sorumluluklar alacak ve zorlanacaksınız ama sonradan gelecek olan ödül de büyük olacak. Yaza kadar alacağınız proje ve görevler tahmininizden büyük başarı getirecek. Ağustostan itibaren evlilik ve ortaklık planları yapabilirsiniz.

Haftanın önemli olayı

 
22-28 Şubat 2015
Bu hafta sonunda tutkulu duygular ön planda. Koç, Terazi, Yay ve Aslanlar yaşadı! Özellikle 22 Mart doğumlu Koçlar, 25 Eylül doğumlu Teraziler, 24 Kasım doğumlu Yaylar, 25 Temmuz doğumlu Aslanlar ve bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanların kalbi daha hızlı atacak; heyecanlanacak, eğlenecek ve seksi bir hafta sonu geçirecekler. İkizler ve Kova burçlarının hayatları da Koç burcunda yanan bu ateşle canlanacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.