AYIN BURCU

20 Ocak-19 Şubat KOVA
Dahilerin burcu Kova. Hem çok sosyal hem de çok bireyseldir. Gruplarla birlikte hareket etmeyi sevmesine rağmen özgürlüğüne çok düşkündür ve bireyselliğinden asla ödün vermez. Başkaları ile arasına görünmeyen bir çizgi çekmeyi becerir. Geçmişe değil geleceğe dönük yaşar. Tutucu sosyal kurallar ve geçerliliği kalmamış kalıplar onu fazla bağlamaz. Yenilikçi ve moderndir. Toplum ve çevre yararına yapılan çalışmalara gönüllü olarak katılabilir. İnsani konulara çok duyarlıdır. Statü ve marka yerine özgünlüğün peşindedir. Kova yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Ocak 2015

 
Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller sağlık sorunları nedeniyle gecikiyor. Kontrol edemediğimiz bu durum nedeniyle aylık yorumların gecikebileceğini bilmenizi istiyoruz. Yorumlar yine eskisi gibi uzun, kasım ayındaki gibi kısa değil. Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Ayın başında 4 Ocak gece yarısından sonra oluşan dolunayla beraber seneye sert bir başlangıç yapabiliriz ama bu durum uzun sürmeyecek. Oğlak, Koç, Terazi ve Yengeçler önceki yaşadıklarına benzer bir takım zorluklar yaşayabilir ama devamında 2015 daha iyi bir yıl olacak. 20 Ocak'ta Kova burcundaki güçlü yeniay, yeni başlangıçlar için motive ederken aynı anda başlayan Merkür gerilemesi yeni girişimlerde frene basmamıza ve geçmişe dönmemize neden olacak. Yarım kalan meseleleri tamamlayabilir ve tam kapanış yapabiliriz. 2015'in hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle.
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

KOVA ünlüleri

Galileo, Mozart, Charles Darwin, Thomas Edison, Jules Verne, Virginia Woolf, James Joyce, Ayn Rand, Jackson Pollock, Mikhail Baryshnikov, James Dean, Oprah Winfrey, Ashton Kutcher, Jennifer Aniston, John Travolta, Axl Rose, Justin Timberlake, Paris Hilton, Robbie Williams, Alicia Keys, Shakira.

KOVA okuyucularımız

Kova okuyucularımızın doğum gününü kutluyor ve çok mutlu bir sene diliyoruz. Nisandan, ağustosa kadar olan dönem evlilik, ortaklık ve diğer işbirlikleri açısından çok parlak. Ağustostan sonra ise para durumunuz düzelecek ve en geç bir yıl içinde elinize toplu miktarda para geçecek.

Haftanın önemli olayı

 
25-31 Ocak 2015
Bu hafta Merkür gerilemesini iyice hissedeceğimiz ufak tefek aksilikler ve gecikmeler yaşayabiliriz. Tamamen kapandığını, tamamlandığını veya hallettiğimizi düşündüğümüz meseleler yeniden açılabilir ve karşımıza çıkabilir. Bir kez daha üzerinden geçmek, eksikleri tamamlamak ve belki de tam kapanış yapmak gerekebilir. Ama aynı zamanda kaçan fırsatlar son bir kez daha ayağımıza gelecektir. Ne yapacağımız ve nasıl sonuçlanacağı kişinin kendi seçimlerine bağlı olacaktır. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.