AYIN BURCU

   23 Eylül-23 Ekim TERAZİ
Uyumlu Terazi huzurun bozulmaması ve ilişkinin devam etmesi adına fazla ödün verebilir. Ya çok dengelidir ya da hayatı boyunca dengeyi bulmaya çalışır. Terazi, burçlar kuşağının en zarif ve hoş burçlarından biridir. Sevimli görüntüsünün altında hükmedici ve otoriter bir karakter yatar. Ancak bunu öyle ustaca, öyle politik bir şekilde yapar ki, karşısındakinin ruhu bile duymadan onu parmağında oynatır. Ancak kararsızdır ve sık sık fikir değiştirebilir. Sosyal, dışa dönük ve gezmeyi sever ama aynı zamanda evlilik burcudur ve paylaşmaktan büyük zevk alır. Terazi yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - EYLÜL 2016

 
 Eylül dönüm noktası aylardan biri olacak zira Mart ayındaki tutulmaların devamı geliyor. İlk olarak 1 Eylül'de Başak burcunda güneş tutulması ardından 16 Eylül'de Balık burcunda ay tutulması oluşacak. Tutulmaların dünyanın manyetik alanında oluşturduğu değişim, hayatımızdaki rutini de değiştirme fırsatı getirecek. Süregelen kalıpları kırabilir, düğümleri çözebiliriz. Ertelenen, korkulan veya gözardı edilen ama içten içe olması gerektiğini bildiğimiz değişimler, dıştan gelen olayların zorlamasıyla bir anda olup bitebilir. Eğer kararları biz vermezsek başkaları bizim adımıza verecektir. Bu ayın tutulmaları Eylül 1997'deki tutulmaların aynıları. Ayrıca şans gezegeni Jüpiter 2004-2005 yıllarından beri ilk defa Terazi burcuna geliyor. Jüpiter hepiminizin hayatında farklı alanlarda büyüme potansiyeli getirecek. Ay boyunca gerileyen Merkür ise yeni başlangıçlarda aceleci olmamız gerektiğini gösteriyor. Son kararı ekim ayında vermek iyi olacak. 
 
Sevgiler  
Eren Hattatoğlu Şahin

 

TERAZİ ünlüleri

Konfiçyus, Giuseppe Verdi, William Faulkner, Louis Aragon, Nietzsche, Gunter Grass, Le Corbusier, Gandi, John Lennon, Bob Geldof, Sting, Ralph Lauren, Donna Karan, Ray Charles, Yo-yo Ma, Rita Hayworth, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve,  Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, Serena Williams, Monica Bellucci, Kate Winslet, Bruno Mars, Zac Efron, Avril Lavigne.

TERAZİ okuyucularımız

Terazi okuyucularımıza mutlu bir yıl diliyoruz. Uğurlu Jüpiter on iki yıl burcunuza geldi! Dileyin ne dilerseniz! Aşk, kariyer, ev, çocuk, sağlık, para gibi kalbinizin en istediği şey bir yıl içinde gerçek olabilir. 1 Ekim'deki yeniayın ardından ilk adımları atabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun ve Jüpiter'in fırsatlarını kaçırmayın.      
 

Haftanın önemli olayı

 

 25 Eylül-1 Ekim 2016


 

 

TERAZİLERİN GÖZÜAYDIN!Enerjisi yüksek ve olumlu bir hafta var önümüzde! 26 Eylül Pazartesi günü Güneş ile şanslı Jüpiter, Terazi burcunda buluşuyor. Aynı günde aylardan beri uyuklayan Oğlak burcundaki Pluto uyanıyor. 27 Eylül Salı günü ise aktif Mars, Yay burcundan çıkıp Oğlak burcuna geçiyor. Ve de 1 Ekim’de Terazi burcunda şahane bir yeniay doğuyor! Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.