AYIN BURCU

 23 Temmuz-23 Ağustos ASLAN
Doğuştan liderdir. Sıcakkanlı, cömert, biraz kendini beğenmiş, biraz tembel, çabuk köpüren ama asla kin tutmayan ormanlar kralıdır. Küçük dağları kendinin yarattığına canı gönülden inansa bile aslında çok iyi kalplidir.  İnatçı, gururlu, otoriter ve yaratıcıdır.  Abartılı davranışları ile dikkat çekmeye bayılır.  İlgi ve sevgiye ihtiyacı çok fazladır, ihmal edilirse morali çabuk bozulur.  Aslan yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümümüzden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Ağustos 2014

 Ayın başında 26 Temmuz'da doğan muhteşem yeniayın etkisi devam ederken yeni girişimlerde bulunmak ve tohumlar ekmek gerekiyor.Bu yeniay ile başlayacağımız işler inanılmaz büyüyebilir. 2014'ün en iyi yeniayı olan Aslan burcundaki bu yeniay uğurlu Jüpiter'in güçleriyle birleşip sihrinin açığa çıkmasına yardımcı olacak. En şanslı Aslanlar ardından diğer ateş elementi Yay ve Koçlar, daha sonra İkizler, Terazi ve Kovalardan oluşan hava burçları. 10 Ağustos'taki dolunay ise sonuç getiriyor ve Kova burcunu ön plana çıkarıyor. Akrepler enerjik Mars'ın desteğiyle son iki senenin en güçlü dönemini yaşayacaklar. 25 Ağustos'ta doğan yeniay ise en çok Başakları harekete geçirecek. Titiz Başakların bu sene hazırlık dönemi zira önümüzdeki yaz hayatlarının en parlak dönemi başlayacak.     
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

Aslan ünlüleri

Napolyon Bonapart, Mussolini, Fidel Castro, Al Capone, Carl Jung, Henry Moore, Henry Ford, Bill Clinton, Jacqueline Onassis, Yves Saint Laurent, Sean Penn, Melanie Griffith, Antonio Banderas, Arnold Schwarzenegger, Magic Johnson, Halle Berry, Ben Affleck, Jenifer Lopez, Robert Redford, Robert De Niro, Madonna, Charlize Theron.

Aslan okuyucularımız

Aslanların doğum günlerini kutluyoruz. Burcunuza on iki sene sonra ilk defa gelen uğurlu Jüpiter ile hayatınızın en güzel yıllarından  birini yaşayabilirsiniz. Büyük bir aşk, evlilik, çocuk, kariyer, sağlık, ev sahibi olma, para, yaratıcılık ve eğlence. Neye isterseniz sahip olabilirsiniz ama üzerinize düşeni yapmalı açık olmalı, fırsatları yaratmalı ve iyi değerlendirmelisiniz.    

Haftanın önemli olayı

 
17-23 Ağustos 2014
Bu hafta aşk gezegeni Venüs ile uğur getiren Jüpiter Aslan burcunda buluşuyor. Aslanlar için tüm 2014 hatta belki de son on senenin en hoş zamanlarından biri olabilir. Aslanlar güzelleşecek, abartıya kaçacak ve en çok aşk, hamilelik, yaratıcılık ve çocuklardan yana şanslı olacaklar. Venüs-Jüpiter kavuşumu aşkın yanı sıra bol para da getirebilir. Aslan gibi diğer ateşler Koç ve Yay ardından İkizler, Terazi ve Kovalar da bu enerjiden yararlanacaklar. Ama yine de bu haftanın en şanslısı 30 Temmuz ve birkaç gün yakınlarında doğanlar olacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.