AYIN BURCU

22 Mart-20 Nisan KOÇ
Zodyak’ın ilk burcu, rekabeti seven, iddialı, her şeyi en iyi bilen, dikkafalı Koç. Coşkulu, hırslı, cesur ve sabırsızdır. İlişkilerde yöneten taraf olmak ister. Sıcakkanlı ama biraz egoisttir. Öncüdür ve Aslan burcu gibi kendini çok beğenir. Çabuk parlamasına rağmen siniri çabuk geçer. Girişimci yapısı ve atılganlığı ile çok büyük projelere başlayabilir ama detaylara inmeyi sevmediği için sonunu getiremeyebilir. Ateş elementi olan Koç yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Nisan 2015

 
 Bu ay yorumlar eskisi gibi uzun. Nisan ayı 4 Nisan'daki tam ay tutulmasıyla sert başlayabilir ve ayın ilk yarısı gergin geçebilir ama sonrasında çok daha eğlenceli ve neşeli günler bizi bekliyor. Geçen sene nisan ayında benzer sertlikte bir tutulma yaşamıştık ama bu defa Aslan burcundaki Jüpiter'in koruması altında şanslı olacağız. Terazi burcundaki tutulma Koç, Yengeç, Oğlak ve Terazilerin merkezde olduğu son yılların en zor astrolojik etkisini de tetikliyor. Otorite figürleri ve devlet gibi büyük kurumlar arasında güç savaşları, entrikalı ve adaletsiz durumlar yaşanabilir ve hiç beklenmedik sürprizler son anda ortaya çıkabilir. Evlilik ve barış burcu Terazi'deki bu tutulma, evde ve uluslararasındaki anlaşmazlıkları tetikleyebilir. Ama bu son perdeden sonra ortam giderek yumuşayacak ve güzel günler gelecek. Mis kokulu, rengarenk bir bahar diliyoruz. 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

KOÇ ünlüleri

Leonardo da Vinci, Descartes, Haydn, Maxim Gorky, Vincent Van Gogh, Toscanini, F. Ford Coppola, Quentin Tarantino, Garry Kasparov, Al Gore, Aretha Franklin, Diana Ross, Elton John, Eric Clapton, Mariah Carey, Celine Dion, Norah Jones, Reese Witherspoon, Andy Garcia, Elle Macpherson, Keira Knightley, Lady Gaga.

KOÇ okuyucularımız

Koç okuyucularımıza mutlu bir yıl diliyoruz. Ağustos'a kadar aşk, çocuklar ve sanat gibi yaratıcı alanlarda hayatınızın en şanslı dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. Ancak 4 Nisan'daki tam ay tutulması özellikle uzun süreli ilişkilerde ani kopmalara neden olabilir. Veya iş ortaklarıyla ilgili ani değişimler yaşayabilirsiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
19-25 Nisan 2015
Son derece dinamik, verimli ve üretken bir hafta bizi bekliyor. Cumartesi doğmuş olan yeniayın motive edici enerjisiyle neye başlarsak hızlı ilerleyebilir ve arzuladığımız gibi gelişme yaşayabiliriz. Yeniayın en güçlü günleri, hemen ardından gelen bu ilk günler olacak. 18 Mart doğumlu Koçlar sadece bu dönemde değil, önümüzdeki bir yıl boyunca yepyeni başlangıçlar yapacaklar ve 2015 dönüm noktası olacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.