AYIN BURCU

 21 Haziran-23 Temmuz YENGEÇ
Sert kabuğunun altında derin duygular taşır. Olaylar ve kişilerle doğrudan yüzleşmek yerine tıpkı bir yengeç gibi yan yürüyerek dolambaçlı olarak yaklaşır! Annesine ve ailesine çok bağlıdır. Onlara koruması gerektiğinde umulmadık cesaretle saldırabilir. Alıngandır ve kırgınlığını senelerce belli etmeden içinde taşıyabilir. Sıcak, güvenli ve sevgi dolu aile ortamında mutludur ve evi onun kalesidir. Sadakat ve bağlılığından dolayı bazı koşullara gerekenden çok daha uzun süre dayanabilir. Su burcu olan Yengeç yakınınızın doğum günü hediyesi için hediye bölümünden yararlanabilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Temmuz 2014

 Temmuz ayında rahat bir nefes alacak ve ayın başlarındaki birkaç sert rüzgarı atlattıktan sonra hayatın tadını çıkarabileceğiz. Ayın ilk haftası 27 Haziran'da doğan yeniayla başladıklarımıza devam edebilir veya yepyeni başlangıçlar yapabiliriz. Zaten 1 Temmuz'da Merkür düzelecek ve günlük hayatın akışı rahatlayacak ve daha hızlı hareket edebileceğiz. Bu ayın en büyük haberi uğurlu Jüpiter'in 2002-2003 ortalarından beri ilk defa Aslan burcuna gelecek olması. Jüpiter Ağustos 2015'e kadar Aslanların yanında olacak ve her alanda fırsatlar sunacak. Aslan yıldız haritamızın hangi bölümünü etkiliyorsa hayatımızın o alanı mutluluk kaynağı ve de en çok gelişeceğimiz alan olacak. Venüs 18 Temmuz'a kadar İkizlerin, ondan sonra Yengeçlerin hayatına aşk ve güzellikler getirecek. 26 Temmuz'da ise kavgacı Mars aylardan beri bulunduğu Terazi'den çıkacak ve Akrep burcuna geçecek. Akrepler şahlanacak ve ayaklarında zincir gibi onları tutan Satürn'e rağmen en güçlü dönemlerinden birine başlayacaklar. 26 Temmuz'da Aslan burcundaki yeniay ise Jüpiter'in şansını açığa çıkaracak ve tam iki hafta boyunca etkili olacak.    
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

Yengeç ünlüleri

J. J. Rousseau, Rembrandt, La Fontaine, Marc Chagall, Degas, P. Neruda, Kafka, E. Hemingway, Antoine de Saint-Exupery, George Orwell, Iris Murdoch, Frida Kahlo, Meryl Streep, Carlos Santana, Chris İsaak, George Michael, Giorgio Armani, Nelson Mandela, Dalai Lama, Pamela Anderson, Kevin Bacon, Tom Cruise, Tom Hanks, Sezen Aksu.

Yengeç okuyucularımız

Yengeç okuyucularımıza çok güzel bir sene diliyoruz. Burcunuzdaki Jüpiter'in son bir sene içinde karşınıza çıkardığı fırsatlar tahmininizin ötesinde büyüyecek. Temmuz sonundan itibaren para kazanma ve gelirinizi artırma fırsatları bulacaksınız. Ayrıca eve odaklanmak yerine eğlenmeye ve sevdiğiniz konulara zaman ayırmaya başlayacaksıınız.    

Haftanın önemli olayı

 
20-26 Temmuz 2014
Aslanların gözü aydın! Uğurlu Jüpiter tam 12 yıl sonra yeniden Aslan burcuna geldi ve bu hafta enerjisi aktive oluyor. Jüpiter tam bir sene boyunca sırayla tüm Aslanlara büyük fırsatlar ve güzellikler sunacak ama öncelik 23-27 Temmuz doğumlu Aslanların. Bu zaman dilimini kaçırmadan değerlendirmelisiniz zira böyle bir şans hayat boyu bir daha gelmeyebilir. 24 Ağustos Perşembe günü Jüpiter, Güneş ile yanyana geliyor ve ardından Pazar günü Aslan burcunda muhteşem bir yeniay oluşuyor. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.