AYIN BURCU

22 Aralık-20 Ocak OĞLAK
İnatçı dağ keçisi gözünü diktiği zirveye doğru yılmadan usanmadan ilerler ve günün birinde mutlaka en tepeye tırmanır. Hayatta bir amacı vardır, ayaklarını yere sağlam basar ve ne yöne gittiğini iyi bilir. İşine Başak burcu kadar düşkündür ve sorumluluk duygusu çok gelişmiştir. Gerçekçi ve karamsardır hatta bazen hayatı fazla ciddiye alır. Aileye, geçmişe ve geleneklere çok bağlıdır. Oğlaklar yaşları ilerledikçe kendilerini bulur ve açılırlar. Başka etkiler almadılarsa, fiziksel olarak çok sağlam sayılırlar. Tutumlu Oğlak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Ocak 2015

 
Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller sağlık sorunları nedeniyle gecikiyor. Kontrol edemediğimiz bu durum nedeniyle aylık yorumların gecikebileceğini bilmenizi istiyoruz. Yorumlar yine eskisi gibi uzun, kasım ayındaki gibi kısa değil. Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Ayın başında 4 Ocak gece yarısından sonra oluşan dolunayla beraber seneye sert bir başlangıç yapabiliriz ama bu durum uzun sürmeyecek. Oğlak, Koç, Terazi ve Yengeçler önceki yaşadıklarına benzer bir takım zorluklar yaşayabilir ama devamında 2015 daha iyi bir yıl olacak. 20 Ocak'ta Kova burcundaki güçlü yeniay, yeni başlangıçlar için motive ederken aynı anda başlayan Merkür gerilemesi yeni girişimlerde frene basmamıza ve geçmişe dönmemize neden olacak. Yarım kalan meseleleri tamamlayabilir ve tam kapanış yapabiliriz. 2015'in hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle.
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

OĞLAK ünlüleri

İsaac Newton, Louis Pasteur, Paul Cezanne, Henry Matisse, Puccini, Mao, Stalin, Enver Sedat, Richard Nixon, Muhammed Ali, Fraser, George Foreman, Ava Gardner, F. Fellini, Elvis Presley, Jack London, Anton Chekov, Henry Miller, J.R.R. Tolkien, Sade, Jim Carrey, Psy, Barış Manço, Jude Law, Kate Middleton, Orlando Bloom, Kate Moss.

OĞLAK okuyucularımız

Oğlak okuyucularımıza çok mutlu bir yıl diliyoruz. Taşınabilir veya ev satın alabilirsiniz. Ancak ev ve mülkle ilgili kararlarınız çok ani olacak. Senenin ilk yarısında belki de bir mülk satışından veya hisse, miras, nafaka, telif gibi bir kaynaktan toplu para alabilirsiniz. Senenin ikinci yarısında ise seyahat imkanlarınız artıyor.

Haftanın önemli olayı

 
18-24 Ocak 2015
Bu hafta 2015’in ilk yeniayı doğuyor ve hemen ardından ilk Merkür gerilemesi başlıyor. Ama önce kafamızı karıştıran ve hangi yöne gideceği belli olmayan güçlü enerjiyi doğru yönetmemiz ve kaygan zeminlerde dikkatli olmamız gerekecek. En çok 29 Ağustos doğumlu Başaklar, 25 Şubat doğumlu Balıklar ve ardından 27 Mayıs doğumlu İkizler ile 28 Kasım doğumlu Yaylar bu belirsiz ama dizginlenebildiğinde  çok işe yarayacak enerjinin etkisi altındalar. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.