AYIN BURCU

23 Eylül-23 Ekim TeraziYa çok dengeli ya çok dengesiz olabilen Terazi. Burçlar kuşağının en zarif, en hoş burçlarından biridir. Sevimli görüntüsünün altında hükmeden ve otoriter bir karakter yatar. Ama bunu öyle ustaca ve öyle politik bir şekilde yapar ki, karşısındakinin ruhu bile duymadan onu parmağında oynatır. Kararsız olduğundan sık fikir değiştirebilir. Yalnızlığı hiç sevmez, sosyaldir, dışa dönüktür ve gezmeyi çok sever. Aynı zamanda evlilik burcudur. Özgürlüğüne düşkün olmasına rağmen eşine çok bağlıdır, paylaşmayı sever. Terazi yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Ekim 2015

 
 Ekim ayında Başaklar baskın ve güçlü konumdalar. Başak burcundaki şanslı Jüpiter, cüretkâr Mars ve aşk gezegeni Venüs hepsi bir arada yıldız haritamızın belirli bir alanına büyük enerji verecek ve ön plana çıkaracak. Gerileyen Merkür 9 Ekim'de düzeliyor ama yeni başlangıçlar ve kararlar için araya biraz mesafe koyup biraz daha beklemek iyi olabilir. 11 Ekim'deki Güneş-Uranüs zıtlaşması ve 13 Ekim'deki aynı etkili sert yeniay bizi zorlayacak ve bir yandan da harekete geçirecek. Zaten bu ay iyi, kötü, güzel ve çirkin yanyana! Aynı zamanda oluşan Pluto-Jüpiter ve Jüpiter-Mars uyumu imkansızları başarmamıza ve en büyük zorluklara çözümler bulmamıza yardımcı olacak. Bu ay yine bir dolunayla bitiyor. 27 Ekim'de Boğa burcundaki dolunay ile aya veda edeceğiz. 
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

TERAZİ ünlüleri

Konfiçyus, Giuseppe Verdi, William Faulkner, Louis Aragon, Nietzsche, Gunter Grass, Le Corbusier, Gandi, John Lennon, Bob Geldof, Sting, Ralph Lauren, Donna Karan, Ray Charles, Yo-yo Ma, Rita Hayworth, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve,  Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, Serena Williams, Monica Bellucci, Kate Winslet, Bruno Mars, Zac Efron, Avril Lavigne.

TERAZİ okuyucularımız

Doğum gününüzü kutluyor ve çok mutlu bir yıl diliyoruz. Bu sene hazırlık seneniz olmalı zira önümüzdeki yazdan itibaren hayatınızın en parlak dönemlerinden birini yaşayacaksınız. Maneviyatınızı güçlendirebilir, psikolojik yardım alabilir, izole olup çalışabilir veya gizliliği olan bir projede yer alabilirsiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
4-10 Ekim 2015
Yanlış anlaşılma ve aksaklıklarla her şeyi geciktiren Merkür gerilemesi, 9 Ekim Cuma günü düzeliyor ve önümüzdeki yol da açılmaya başlıyor! Merkür en az birkaç günlük karmaşadan sonra yörüngesine oturunca  günlük hayatın akıcı temposu da geri gelecek. Yavaş yavaş beklediğimiz cevaplar gelmeye başlacak ve geriye değil, ileriye doğru adım atabileceğiz. Ancak imza atmak, söz vermek, bağlılık altına girmek, önemli bir şey satın almak ve yeni bir şeye başlamak için biraz daha beklemekte fayda var zira Merkür’ün düzeldiği günler gerileme döneminin en zor günleri olabilir. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.