AYIN BURCU

23 Ağustos-23 Eylül Başak
Sakin görüntüsünün altında için için kaynayan Başak. Öyle yüksek standartlara, öyle ince düşüncelere sahiptir ki kendisini de yakın çevresini de yer bitirir. İyi niyetlidir, kimseyi kırmak istemez ama detaycılığı, titizliği ve kusursuzluk merakı onu gergin yapabilir.  Boş geçen günler hatta dakikalar onun için büyük kayıptır. Hayatın asıl amacının bir şeyler üretmek olduğuna inanır. Lükse ve gösterişe asla düşkün değildir. Mütevazi, kültürlü, seçkin ve kaliteli zevklere sahip olan becerikli Başak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Ağustos 2015

 
 Güzel bir ay bizi bekliyor. Gökyüzündeki büyük değişim, yeryüzüne de yansıyacak ve hayatımızın farklı alanlarında hareket başlayacak. Bereket gezegeni Jüpiter on iki yıl sonra ilk defa Başak burcuna geçecek ve Eylül 2016'ya kadar burada kalacak. Başakların altın dönemi başlıyor! Jüpiter burcumuza göre yıldız haritamızın hangi bölümündeyse hayatımızın o alanı büyüme ve genişlemeye açık demektir. Diğer yanda enerji gezegeni Mars, Aslan burcuna geçecek ve ay boyunca Aslanlara motivasyon, cesaret ve hırs verecek. Ayın başında Kova burcundaki dolunayın etkisi altında olacağız. 14 Ağustos'ta Aslan burcunun ihtişamlı yeniayı doğacak ve eskiyle bağlantılı yeni başlangıçlar için uygun bir zemin hazırlayacak. 26 Ağustos'ta Güneş ile Jüpiter kavuşumu her türlü olumsuzluğu, olumluya çevirecek güçte olacak. 29 Ağustos'taki dolunay ve sonrasında ise Denizler Tanrısı Neptün devreye girince suyla ilgili sorunlar yaşanabilecek. Özellikle 31 Ağustos'ta Neptün hava koşullarında aşırılıklara neden olabilir.  
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

BAŞAK ünlüleri

Leo Tolstoy, Borges, Goethe, Peter Sellers, Greta Garbo, Sophia Loren, Gloria Estefan, Oliver Stone, Stephen King, Nick Cave, Roger Waters, B.B. King, Tori Amos, Sean Connery, Micheal Jackson, Faith Hill, Liz Hurley, Cameron Diaz, Pink, Andrea Bocelli, Ronaldo, Kobe Bryant, Beyonce.

BAŞAK okuyucularımız

Başaklara çok mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyoruz. Hayatınızın dönüm noktası yıllarından birindesiniz. Hem 12 yılda bir gelen uğurlu Jüpiter, hem de burcunuzdaki tutulmalar önemli değişimler getirecek. Hayatınızı yeni baştan inşa edebilirsiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
23-29 Ağustos 2015
Bu hafta senenin en güzel etkileşimlerinden bazıları oluşuyor. Şanslı Jüpiter, 26 Ağustos Salı günü Güneş ile kavuşum yaparak çok hoş bir enerji açığa çıkarıyor. Ayın, hatta senenin en parıltılı günlerinden birini yaşayabiliriz. Ancak bu enerjiyi aktive edebilmek için istediğimiz herhangi bir şey için girişimde bulunmak ve harekete geçmek gerekecek. Fırsatlar geldikleri hızla kaybolabilir. 26-27 Ağustos doğumlu Başaklar bu müthiş enerjinin direkt olarak hedefindeler. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.