AYIN BURCU

22 Aralık-20 Ocak OĞLAK
İnatçı dağ keçisi gözünü diktiği zirveye doğru yılmadan usanmadan ilerler ve günün birinde mutlaka en tepeye tırmanır. Hayatta bir amacı vardır, ayaklarını yere sağlam basar ve ne yöne gittiğini iyi bilir. İşine Başak burcu kadar düşkündür ve sorumluluk duygusu çok gelişmiştir. Gerçekçi ve karamsardır hatta bazen hayatı fazla ciddiye alır. Aileye, geçmişe ve geleneklere çok bağlıdır. Oğlaklar yaşları ilerledikçe kendilerini bulur ve açılırlar. Başka etkiler almadılarsa, fiziksel olarak çok sağlam sayılırlar. Tutumlu Oğlak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 
 
Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller sağlık sorunları nedeniyle gecikiyor. Kontrol edemediğimiz bu durum nedeniyle aylık yorumların gecikebileceğini bilmenizi istiyoruz. Yorumlar yine eskisi gibi uzun, kasım ayındaki gibi kısa değil.  Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Kış aylarınızın güzel geçmesi dileğiyle...
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

OĞLAK ünlüleri

İsaac Newton, Louis Pasteur, Paul Cezanne, Henry Matisse, Puccini, Mao, Stalin, Enver Sedat, Richard Nixon, Muhammed Ali, Fraser, George Foreman, Ava Gardner, F. Fellini, Elvis Presley, Jack London, Anton Chekov, Henry Miller, J.R.R. Tolkien, Sade, Jim Carrey, Psy, Barış Manço, Jude Law, Kate Middleton, Orlando Bloom, Kate Moss.

OĞLAK okuyucularımız

Oğlak okuyucularımıza çok mutlu bir yıl diliyoruz. Taşınabilir veya ev satın alabilirsiniz. Ancak ev ve mülkle ilgili kararlarınız çok ani olacak. Senenin ilk yarısında belki de bir mülk satışından veya hisse, miras, nafaka, telif gibi bir kaynaktan toplu para alabilirsiniz. Senenin ikinci yarısında ise seyahat imkanlarınız artıyor.

Haftanın önemli olayı

 
21-27 Aralık 2014
Senenin sonuna geldiğimiz bu zamanda yeni başlangıçları destekleyen güçlü yeniayın etkisinde olacağız. Hayatımızda neye başlamak, hangi alanda yeni bir girişimde bulunmak istiyorsak, yeni seneyi beklemeden hemen harekete geçmemiz gerekecek. 21 Aralık Pazar günü Güneş, Oğlak burcuna geçiyor ve hemen ardından senenin en güçlü yeniaylarından biri doğuyor. Öncü Oğlak burcunun 0. Derecesinde oluşan bu yeniay imkansız gibi görünen, canlandırması en zor koşulları bile hayata döndürecek güçtedir. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.