AYIN BURCU

20 Nisan-21 Mayıs BOĞA
Değişik sevmeyen, güvenilir, sabırlı ama çok inatçı olabilen Boğa. Hayattaki temel amacı sahip olmaktır. Acelesi yoktur, emin adımlarla ve risk almadan ilerlemek ister. Rahatına, alışkanlıklarına, hayatın zevklerine ve özellikle boğazına düşkündür. En seksi burçlardan biridir, cinsellik onun için gerçekten çok önemlidir. Kolay  sinirlenmez ama bir kez kızdı mı öfkesi korkunç olabilir, onu asla kızdırmayın! Aslında onu memnun etmek çok kolaydır zira zevkleri ve istekleri pek değişmez. Boğa yakınınızın doğum günü hediyesi için hediye bölümünden yararlanabilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Mayıs 2015

 
 Mayıs ayına Akrep burcundaki dolunayla beraber çok duygusal başlayacağız. 3 Mayıs gece yarısından sonra oluşan bu dolunay olayların hızla sonuçlanmasına yardımcı olacak. Bu dolunay aşırılıkların dolunayı olabilir. Büyük oynamak, luzümsuz riskler ve aşırı özgüven zarar verebilir. 18 Mayıs'ta Boğa burcunun yeniayı var ama aynı günde gerilemeye başlayan Merkür, yeni başlangıçlarda dikkatli olmak gerekeceğine işaret ediyor. Büyük alışverişler, önemli kararlar ve yeni başlangıçlar için ayın hemen başında harekete geçmek ve gerileme döneminden uzak durmak iyi olacak. Merkür gerilerken geçmişe dönmek ve yarım kalan meseleleri halletmek için pek çok fırsat bulabiliriz. Boğa, İkizler, Yengeç ve de tabi ki Aslanlar bu ayın yıldızları olacak.   
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

BOĞA ünlüleri

Machiavelli, William Shakespeare, Sigmund Freud, Brahms, Çaykovski, Salvador Dali, Lenin, Karl Marx, Adolf Hitler, Eva Peron, Saddam Hüseyin, Tony Blair, Barbra Streisand, Bon Jovi, Enrique İglesias, Pierce Brosnan, Wynonna Rider, Jack Nicholson, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, George Clooney, Al Pacino, Renee Zellweger, David Beckham, Kirsten Dunst, Penelope Cruz.

BOĞA okuyucularımız

Boğa okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir yıl diliyoruz. Ağustosa kadar ev ve mülkten yana şanslısınız. Büyük bir eve taşınabilirsiniz. Ağustostan itibaren ise bir yıl boyunca aşk, hamilelik, çocuklar ve sanat gibi yaratıcı alanlarda şanslı olacaksınız. Aşık olabilir, çocuklarla ilgili haberlere sevinebilir ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.  

Haftanın önemli olayı

 
17-23 Mayıs 2015
18 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Ay yanyana geliyor ve oluşan yeniayla beraber bu iki büyük enerji birlikte çalışmaya başlıyor. Yeniayın enerjisi, yeni başlangıçlar için ortamı hazırlar ve tohum ekmek için mükkemmel bir zemin yaratır. İnatçı Boğa burcunda doğan bu yeniay da zorlu başlangıçlar için iyi bir zaman olabilirdi. Ancak bu defa tesadüfen Merkür de aynı anda gerilemeye başlıyor. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.