AYIN BURCU

23-22 Aralık YAY
Yay insanı, içtenliği ve iyimser bakış açısı ile tanınır. Macera ve keşif arzusuyla yanıp tutuşurken seyahat etmeyi ve gezmeyi çok sever. Açıksözlü, dürüst Yay tüm iyi niyetine rağmen patavatsız konuşmaları ile insanları yaralayabilir. Özgürlüğüne çok düşkündür. Ateş elementi olduğu için coşkuludur ama özgürlüğünü kaybetmekten korktuğu için sevdiği zaman bile kolay kolay bağlanmaz. Kısıtlanmaktan korkar, kıskanç ve sahiplenici insanlar klostrofobi etkisi yaratabilir; nereye kaçacağını şaşırır. Doğada, açık ve geniş alanlarda bulunmaktan büyük mutluluk duyar. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Kasım 2015

 
 Kasım birbirinden farklı iki bölümden oluşuyor. Ay güzel başlıyor ve uyumlu etkilerle devam ediyor. 11 Kasım'da Akrep burcunda hoş bir yeniay doğuyor. Akrep'in sembolü küllerinden yeniden doğan ZümrüdüAnka kuşudur ve bu yeniay da yeniden başlamak için güçlü enerjiler yayacak. Şanslı Jüpiter'in desteği sayesinde büyük fırsatlar ve gelişme kaydedilebilir ama Uranüs'ün tatsız sürprizleri de devrede olacak. Ayın sonuna doğru daha ciddi ve karamsar etkiler var. 25'i geceyarısından sonra İkizler'de oluşan dolunay ve sonrasında Satürn'ün varlığı soğukluk, engel ve zorluk getirecek ama uzun vadeli adımlar da atılmış olacak. İkizler, Yay, Balık ve Başaklar biraz zorlanacaklar ama Başaklar zaten uğurlu Jüpiter'in koruması altındalar. Teraziler ise Mars ile Venüs'ün enerjisiyle ön plana çıkacak ve 13 Kasım'dan itibaren kontrolü ele alacaklar.  
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

YAY ünlüleri

Nostradamus, Beethoven, Jonathan Swift, Mark Twain, Gustave Flaubert, W. Kandinsky, Paul Klee, Dale Carnegie, Walt Disney, Maria Callas, Frank Sinatra, Steven Spielberg, Tina Turner, Kim Bassinger, Kiefer Sutherland, Milla Jovovich, Tyra Banks, Britney Spears, Christina Aguilera, Jay Z., Ben Stiller, Julianne Moore, Katie Holmes, Brad Pitt, Taylor Swift, Miley Cyrus.

YAY okuyucularımız

Doğum gününüzü kutluyor ve değişimlerin mutluluk getirmesini diliyoruz. Hayatınızın dönüm noktası yıllarındasınız. Sorumluluklarınız artacak, hayat biraz zorlaşacak ama yeni ve sağlam temeller kuracaksınız. Bazı kayıplarınız olabilir, bunlar sizi güçlendirecek. Eve ait konular ise kafanızı karıştıracak ama kariyerinizde büyük fırsatlar yakalayacaksınız.  

Haftanın önemli olayı

 
23-28 Kasım 2015
Kolay bir hafta olmayabilir zira Satürn’ün soğuk gölgesi tüm haftayı donduracak ve bu haftanın dolunayını sertleştirecek. Dolunayın enerjisi gelişmeleri hızlandırıp sonuca götürmeye çalışırken, Satürn bir takım engellerle işleri yavaşlatacak. Bir yandan da Neptün’ün sert etkisi ortamı sis bulutuyla kaplayacağından, gerçekler yerine, gerçek zannettiğiniz şeylerle oyalanabilirsiniz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.