AYIN BURCU

   23 Temmuz-22 Ağustos ASLAN
Doğuştan liderdir. Sıcakkanlı, cömert, biraz kendini beğenmiş, biraz tembel, çabuk köpüren ama asla kin tutmayan ormanlar kralıdır. Küçük dağları kendinin yarattığına canı gönülden inansa bile aslında çok iyi kalplidir.  İnatçı, gururlu, otoriter ve yaratıcıdır.  Abartılı davranışları ile dikkat çekmeye bayılır.  İlgi ve sevgiye ihtiyacı çok fazladır, ihmal edilirse morali çabuk bozulur.  Aslan yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümümüzden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - TEMMUZ 2016

 
 Mars düzeldi en çok Koç ve Akreplerin gözü aydın! Sürekli beklemek ve geçmişe dönmek yerine ileriye doğru adım atabileceğiz. 4 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeniay, yeni başlangıçlar için güzel bir ortam hazırlıyor ancak bazı engelleri aşmak için mücadele edecek ve güç savaşları yaşayabileceğiz. 20 Temmuz'da ise Oğlak burcunda dolunay oluşuyor. Bir şeyleri tamamlayıp sonuçlandırırken son dakika süprizleri çıkabilir. Sürpriz gezegeni Uranüs dolunaya meydan okuduğundan, beklediğimiz değil de, hiç beklemediğimiz bir şey olabilir! Dolunaylar duygusallaştığımız zamanlardır, Uranüs'ün dengesiz enerjisiyle ile fevri davranıp, aşırı uçlarda kararlar verebiliriz. Ay boyunca Merkür'ün çok aktif oluşu İkizler ve Başakları da harekete geçirecek ve diğerleri sakin bir ay geçirirken bu iki burç koşturacak!
Birleştiren ve yakınlaştıran güzel bir bayram dileğiyle. 
Sevgiler  
Eren Hattatoğlu Şahin

 

ASLAN ünlüleri

Napolyon Bonapart, Mussolini, Fidel Castro, Al Capone, Carl Jung, Henry Moore, Henry Ford, Bill Clinton, Jacqueline Onassis, Yves Saint Laurent, Sean Penn, Melanie Griffith, Antonio Banderas, Arnold Schwarzenegger, Magic Johnson, Halle Berry, Ben Affleck, Jenifer Lopez, Robert Redford, Robert De Niro, Madonna, Charlize Theron.

ASLAN okuyucularımız

Aslan okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir yıl diliyoruz. Yeni başlangıçlar için 2 Ağustos'ta Aslan burcundaki yeniayın hemen ardından harekete geçebilirsiniz. Eve ait konular sonra artık eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Para durumunuzla ilgili önemli gelişmeler yolda.    
 

Haftanın önemli olayı

 
24-30 Temmuz 2016


 

 

SÜRPRİZLER VE BEKLENMEDİK GELİŞMELER Dolunayın ardından gelen bu hafta Ay’ın ışığı her gün biraz daha azalacak.  Ay’ın ışığı azalırken yeni bir başlangıç yapmak yerine, yarım kalan işleri toparlamak ve genel olarak biraz içe dönüp, düşünmek ve durumları değerlendirmek daha kolay olur. Yeni başlangıçlar için önümüzdeki hafta Salı günü doğacak olan yeniay, güçlü  enerjiler yayacak. Neye başlamak ve hangi konuda ilk adımı atmak istiyorsak, yeniayın ardından gelen günlerde harekete geçecek şekilde plan yapabiliriz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.