AYIN BURCU

19 Şubat-21 Mart BALIK
Balık fedakar, merhametli ve yardımsever ancak çift karakterlidir; sağı solu belli olmaz ve aniden yok olabilir. Çevresine çok duyarlıdır, olumlu ya da olumsuz enerjileri sünger gibi emebilir. Başkalarından aldığı olumsuzluğu atabilmesi için arada bir yalnız kalması gerekir. Deniz kenarlarında mutlu olur. Hayal dünyası geniştir ancak gerçeklerden kaçmaya bayılır. Sezgileri güçlüdür ve onu pek yanıltmaz. Balık burcunun iyi niyetini istismar etmeyin ya da onu kullanmaya kalkmayın zira hayat bedelini mutlaka ödetir. Balık yakınınızın hediyesini, hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Mart 2015

 
Aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller'ın rahatsızlığı nedeniyle sorunlar yaşıyoruz.  Bu ay gecikme yok ancak Koç ve Boğa dışında Susan Miller'ın Mart yorumlarının her zamankinden kısa olduğunu göreceksiniz. Susan Miller'ın kendi sitesi olan www.astrologyzone.com'da da yorumlar aynı uzunlukta. Önümüzdeki ay her zamanki uzunlukta yazacağını umuyoruz. 
Mart ayı gerçekten çok heyecanlı başlıyor ve zaten ilerleyen günlerde güneş tutulması olacağından  dönüm noktası bir ay geçireceğiz. Ayın ilk haftası uğurlu Jüpiter ile sürprizler gezegeni Uranüs arasındaki müthiş etkileşim hepimizin hayatına heyecan ve renk katacak. En çok Koç ve Aslanlar, ardından 5 Mart'taki dolunay ile Başaklar ve Balıklar ayrıca Oğlaklar hızlı gelişmelerle harekete geçecekler. Olaylar sürpriz gelişecek ve büyük ölçeklere taşınacak. 20 Mart'ta ise yılın ilk tutulması Balık burcunda gerçekleşiyor. Bu tam güneş tutulması, Balık burcunun son ve Koç burcunun da ilk günlerinde doğanları yakından ilgilendirecek. Büyük değişimler ve önemli başlangıçlar dönemindeyiz. Bir bitiş olsa bile daha çok başlangıca odaklanacağız. Bu olayların devamı eylül ayındaki tutulmayla yine gündeme gelecek.
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

BALIK ünlüleri

Copernicus, Michelangelo, Montaigne, Graham Bell, Albert Einstein, Rossini, Frederick Chopin, Handel, Ravel, Antonio Vivaldi, Renoir, Mondrian, John Steinbeck, G. Marquez, Ansel Adams, Quincy Jones, Michael Bolton, Kurt Cobain, Bon Jovi, Juliette Binoche, Sharon Stone, Bruce Willis.

BALIK okuyucularımız

Balıklara çok mutlu bir yıl diliyoruz. Birkaç yıl kariyerinizde yeni sorumluluklar alacak ve zorlanacaksınız ama sonradan gelecek olan ödül de büyük olacak. Yaza kadar alacağınız proje ve görevler tahmininizden büyük başarı getirecek. Ağustostan itibaren evlilik ve ortaklık planları yapabilirsiniz.

Haftanın önemli olayı

 
1-8 Mart 2015
Sürprizlerle dolu ve duygusal bir hafta bizi bekliyor. Pek çok işimiz neticelenebilir ya da farkında olmadığımız bir mesele dolunayın ışığı altında aydınlanabilir. 5 Mart Perşembe günü Başak burcunda oluşan bu dolunay hızlı sonuç getirecek. Üstelik dolunay cüce gezegen olarak bilinen ama çok etkili olan Pluto’dan büyük destek alıyor. Pluto devlet gibi büyük kurumları ve güçlü kişileri temsil ettiğinden, bu gibi yerlerden muazzam bir yardım gelebilir ve imkansız gibi görünen bir şeyi başarabiliriz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.