AYIN BURCU

   23 Ağustos-22 Eylül BAŞAK
Sakin görüntüsünün altında için için kaynayan Başak. Öyle yüksek standartlara, öyle ince düşüncelere sahiptir ki kendisini de yakın çevresini de yer bitirir. İyi niyetlidir, kimseyi kırmak istemez ama detaycılığı, titizliği ve kusursuzluk merakı onu gergin yapabilir.  Boş geçen günler hatta dakikalar onun için büyük kayıptır. Hayatın asıl amacının çalışmak ve bir şeyler üretmek olduğuna inanır. Lükse ve gösterişe asla düşkün değildir. Mütevazi, kültürlü, seçkin ve kaliteli zevklere sahip olan Başak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - AĞUSTOS 2016

 
 Ağustos ayına  liderlerin burcu Aslan'daki yeniayın güçlü enerjisiyle başlıyoruz. Neye başlamak ve ilk adımı atmak istiyorsak, 2 Ağustos'tan itibaren harekete geçebiliriz. Zaten ayın sonunda Merkür gerilemeye başlayacak ve yeni gelişmeleri aksatacak. 2 Ağustostaki yeniayın ardından gelen günler, önemli kararlar, söz vermek, imza atmak ve yeni başlangıçlar için güçlü bir dönem olacak. 18 Ağustos'ta Kova burcundaki dolunayda daha çok sonuca odaklanacak ve işleri tamamlayacağız. Ay boyunca Yay burcunda yakınlaşan zıt gezegenler Mars ile Satürn'ün enerjisi zorlayıcı ve çelişkili durumlara neden olabilir. Mars bir an önce eyleme geçmek, Satürn ise tedbirli olmak ve durup beklemek isteyecek. 24 Ağustos yakınları bu bakımdan sıkıntılı geçebilir. Neyse ki, 26-27 Ağustos yakınlarında enerjilerini birleştiren Merkür-Venüs-Jüpiter sevindirici olaylar için fırsatlar sunacak. Merkür ayın sonunda gerilemeye başlayacak ve işleri ayın ortasından itibaren yavaşlatıp karmaşıklaştıracak. Yeni atılımlar yerine geçmişe dönüp eski meseleleri halletmek daha kolay olacak.   
 
Sevgiler  
Eren Hattatoğlu Şahin

 

BAŞAK ünlüleri

Leo Tolstoy, Louis Borges, Goethe, Peter Sellers, Greta Garbo, Sophia Loren, Gloria Estefan, Oliver Stone, Stephen King, Moby, Nick Cave, Roger Waters, B.B. King, Tori Amos, Sean Connery, Micheal Jackson, Faith Hill, Liz Hurley, Cameron Diaz, Pink, Andrea Bocelli, Ronaldo, Kobe Bryant, Beyonce.

BAŞAK okuyucularımız

Başak okuyucularımıza mutlu bir yıl diliyoruz. Dönüm noktası yıllardan geçiyorsunuz. Mart 2015'te başlayan Başak-Balık tutulmaları, Şubat 2017'ye kadar yapmanız gereken değişiklikleri yaptıracak. En son 2006-2008 ondan önce 1997-1998 ile 1987-1989 yıllarında burcunuzda tutulma olmuştu. 1 Eylül'deki tutulmada netlik olmayacak ve eve ait sorumluluklar artacak.      
 

Haftanın önemli olayı

 

 21-27 Ağustos 2016


 

 

Sert etkili bir haftadayız ama sonunda her şeyin düzeleceğine dair inancımız güçlenecek. Olumsuzlukların ve zorlukların ardından mutluluk veren, düğümleri çözen, mucizevi kapılar açan titreşimler yayılacak. Ama önce sabrımız bir çeşit sınavdan geçecek. Yoğun enerjiye sahip ve zor dizginlenen Mars ile tedbirli ve ağırdan alan Satürn yan yana geliyor. Satürn buz, Mars ise ateş gezegeni olduğundan bu ikilinin beraberliği çelişkili ve zor bir enerji açığa çıkaracaktır. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.