AYIN BURCU

23 Ekim-22 Kasım AKREP
Güçlü ve yoğun duyguların burcu Akrep. İnanılmaz iyi ve inanılmaz kötü olma potansiyeline sahiptir. Sevgisi de nefreti de aşırıya kaçabilir. Hiç belli etmez ama duyguları çok derindir. Keskin bakışları onları ele verebilir. En seksi burçlardan biridir. Sadece gördüğüne değil yüzeyin altında gelişenlere ve sezgilerine güvenir. Oldukça ince düşüncelidir. Zaman zaman da çok şüpheci ve kıskanç olabilir ama bu duygularını da belli etmez. Su kenarlarında huzur bulur. Akrep yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Kasım 2015

 
 Kasım birbirinden farklı iki bölümden oluşuyor. Ay güzel başlıyor ve uyumlu etkilerle devam ediyor. 11 Kasım'da Akrep burcunda hoş bir yeniay doğuyor. Akrep'in sembolü küllerinden yeniden doğan ZümrüdüAnka kuşudur ve bu yeniay da yeniden başlamak için güçlü enerjiler yayacak. Şanslı Jüpiter'in desteği sayesinde büyük fırsatlar ve gelişme kaydedilebilir ama Uranüs'ün tatsız sürprizleri de devrede olacak. Ayın sonuna doğru daha ciddi ve karamsar etkiler var. 25'i geceyarısından sonra İkizler'de oluşan dolunay ve sonrasında Satürn'ün varlığı soğukluk, engel ve zorluk getirecek ama uzun vadeli adımlar da atılmış olacak. İkizler, Yay, Balık ve Başaklar biraz zorlanacaklar ama Başaklar zaten uğurlu Jüpiter'in koruması altındalar. Teraziler ise Mars ile Venüs'ün enerjisiyle ön plana çıkacak ve 13 Kasım'dan itibaren kontrolü ele alacaklar.  
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

AKREP ünlüleri

Dostoyevski, Madam Curie, Auguste Rodin, Monet, Picasso, Camus, Carlos Fuentes, Indira Gandhi, Prens Charles, Kral Hüseyin, Süleyman Demirel, Erbakan, Abdullah Gül, Hillary Clinton, Bill Gates, Joaquin Phoenix, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Demi Moore, Owen Wilson, Anne Hataway, Katy Perry, Emma Stone.

AKREP okuyucularımız

Doğum gününüzü kutluyor ve nice mutlu yıllar diliyoruz. Hayatınızın en zor dönemlerinden birini geride bıraktınız ve sıfırlandınız. Yeniden kurduğunuz temel her ne ise yavaş gelişiyor ama hayat boyu devam edebilir. Şimdilik aylık geliriniz artmayacak ama arkadaşlarla çok güzel bir yıl geçireceksiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
23-28 Kasım 2015
Kolay bir hafta olmayabilir zira Satürn’ün soğuk gölgesi tüm haftayı donduracak ve bu haftanın dolunayını sertleştirecek. Dolunayın enerjisi gelişmeleri hızlandırıp sonuca götürmeye çalışırken, Satürn bir takım engellerle işleri yavaşlatacak. Bir yandan da Neptün’ün sert etkisi ortamı sis bulutuyla kaplayacağından, gerçekler yerine, gerçek zannettiğiniz şeylerle oyalanabilirsiniz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.