AYIN BURCU

 23 Ekim-22 Kasım AKREP
Güçlü ve yoğun duyguların burcu Akrep. İnanılmaz iyi ve inanılmaz kötü olma potansiyeline sahiptir. Sevgisi de nefreti de aşırıya kaçabilir. Hiç belli etmez ama duyguları çok derindir. Keskin bakışları onları ele verebilir. En seksi burçlardan biridir. Sadece gördüğüne değil yüzeyin altında gelişenlere ve sezgilerine güvenir. Oldukça ince düşüncelidir. Zaman zaman da çok şüpheci ve kıskanç olabilir ama bu duygularını da belli etmez. Su kenarlarında huzur bulur. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 
 
Bir süredir rahatsız olan Amerikalı astrolog Susan Miller'dan bir mektup var:“Bu ayın yorumları kısa ama ihtiyacınız olan herşeyi verecek. Aralık ayında eski halime dönmeyi umuyorum. Gelecek ay alıştığınız uzun raporu bulacaksınız zaten uzun yazmayı çok seviyorum. Yorumları hemen almayı istediğinizi bildiğim ve sizi bekletmemek için bu ay kısa yazdım. Sağlığıma yavaş yavaş kavuşuyorum. Henüz tam iyileşmedim ve geçirdiğim bu zor dönemdeki desteğinizi gerçekten çok takdir ediyorum. Dua ederken benim için de edin lütfen. Çok teşekkürler sevgili okurlar." Mektubun devamını aylık yorum ve duyurular bölümünde okuyabilirsiniz. Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Güzel bir sonbahar geçirmeniz dileğiyle...
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

AKREP ünlüleri

Dostoyevski, Madam Curie, Auguste Rodin, Monet, Picasso, Camus, Carlos Fuentes, Indira Gandhi, Prens Charles, Kral Hüseyin, Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan, Abdullah Gül, Hillary Clinton, Bill Gates, Meg Ryan, Matthew McConaughey, Joaquin Phoenix, Jodie Foster, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Demi Moore, Owen Wilson, Anne Hataway, Katy Perry, Bill Gates, Emma Stone.

AKREP okuyucularımız

Akrep okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve uğurlu bir sene diliyoruz. Burcunuzdaki son tutulmayı da atlatıyor ve sene sonunda sizi epeydir kısıtlamış ve her şeyi zorlaştırmış olan Satürn'ü yolcu ediyorsunuz. Hayat yüzünüze gülecek, zorluklar sona erecek ve eskisinden çok daha mutlu olacaksınız. Kestirme yollara sapmadan elinizden geleni yaptınızsa ödülünüz de büyük olacak.    

Haftanın önemli olayı

 
16-22 Kasım 2014
Bu hafta önce gerçeklerle yüzleşecek ama hemen ardından gözlerimiz kamaşacak, özellikle bazı durumları görmek istediğimiz gibi görme eğiliminde olacak ve maceraya atılmak isteyeceğiz. Önümüzdeki Cumartesi oluşan yeniay ve sonrasında Neptün’ün etkisi yağmur, kar, sis gibi sıvıdan kaynaklanan aşırılıklar getirebilir ve bu eğilim uzun bir süre devam edebilir. İlk olarak Venüs, Yay burcuna geçiyor ve Yayların dönemini başlatıyor. Yaylar güzelleşecek, aşkı çaba harcamadan bulacak ve tüm ilişkileri rahatlayacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.