AYIN BURCU

 23 Ağustos-23 Eylül BAŞAK
Egosu güçlü Aslan'dan sonra kendini geri plana atmaktan gocunmayan, çalışkan karınca Başak burcu gelir. En üretken burçlardan biridir, gösterişe değil artı değer yaratmaya, kültüre ve tevazuya önem verir ama kendi kabul etmek istemese bile son derece ayrımcı ve seçici bir yapıya sahiptir. Kusursuzluk ve detay merakı ve evhamları onu zor bir insan yapabilir. Kendini sürekli eleştirdiğinden ve geliştirmeye çalıştığından aynı şeyi size de uygulayacak ama bunu otoriter baskı ile değil de usul usul yapacaktır. Titiz ve düzenli Başak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Ağustos 2014

 Ayın başında 26 Temmuz'da doğan muhteşem yeniayın etkisi devam ederken yeni girişimlerde bulunmak ve tohumlar ekmek gerekiyor.Bu yeniay ile başlayacağımız işler inanılmaz büyüyebilir. 2014'ün en iyi yeniayı olan Aslan burcundaki bu yeniay uğurlu Jüpiter'in güçleriyle birleşip sihrinin açığa çıkmasına yardımcı olacak. En şanslı Aslanlar ardından diğer ateş elementi Yay ve Koçlar, daha sonra İkizler, Terazi ve Kovalardan oluşan hava burçları. 10 Ağustos'taki dolunay ise sonuç getiriyor ve Kova burcunu ön plana çıkarıyor. Akrepler enerjik Mars'ın desteğiyle son iki senenin en güçlü dönemini yaşayacaklar. 25 Ağustos'ta doğan yeniay ise en çok Başakları harekete geçirecek. Titiz Başakların bu sene hazırlık dönemi zira önümüzdeki yaz hayatlarının en parlak dönemi başlayacak.     
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

Başak ünlüleri

Leo Tolstoy, Louis Borges, Goethe, Peter Sellers, Greta Garbo, Sophia Loren, Gloria Estefan, Oliver Stone, Stephen King, Moby, Nick Cave, Roger Waters, B.B. King, Tori Amos, Sean Connery, Micheal Jackson, Faith Hill, Liz Hurley, Cameron Diaz, Pink, Andrea Bocelli, Ronaldo, Kobe Bryant, Beyonce.

Başak okuyucularımız

Başak okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve çok güzel bir yıl diliyoruz. Bir sene sonra hayatınızın en parlak dönemlerinden biri başlayacak ama önce hazırlık yapmalı ve çok çalışmalısınız. Bu sene daha geri planda kalabilir ve tek başınıza daha fazla zaman geçirebilirsiniz ama seneye her şey çok başka olacak.    

Haftanın önemli olayı

 
24-30 Ağustos 2014
Zor bir hafta olabilir zira bulanık sularda ilerlemeye çalışırken çelişkili duygular içinde olacaksınız. Koşullar aynı anda hem hızla harekete geçmenizi, hem de frene basıp durmamızı söyleyecek adeta. Kararsız kalabilir ve belirsizlik yaşayabilirsiniz.  25 Ağustos Pazartesi günü çalışkan Başak burcunun yeniayı oluşuyor. Normalde yeniaylar yeni başlangıçlar yapmak ve girişimde bulunmak için ideal zamanlardır ancak bu defa yeniay ile Neptün arasındaki karşıt açı, göründüğü gibi olmayan ve yanıltıcı koşullar olacağına işaret ediyor. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.