AYIN BURCU

20 Ocak-19 Şubat KOVA
Dahilerin burcu Kova. Hem çok sosyal hem de çok bireyseldir. Gruplarla birlikte hareket etmeyi sevmesine rağmen özgürlüğüne çok düşkündür ve bireyselliğinden asla ödün vermez. Başkaları ile arasına görünmeyen bir çizgi çekmeyi becerir. Geçmişe değil geleceğe dönük yaşar. Tutucu sosyal kurallar ve geçerliliği kalmamış kalıplar onu fazla bağlamaz. Yenilikçi ve moderndir. Toplum ve çevre yararına yapılan çalışmalara gönüllü olarak katılabilir. İnsani konulara çok duyarlıdır. Statü ve marka yerine özgünlüğün peşindedir. Kova yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Şubat 2015

 
Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller sağlık sorunları nedeniyle gecikiyor. Kontrol edemediğimiz bu durum nedeniyle aylık yorumların gecikebileceğini bilmenizi istiyoruz. Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz.
Şubatın ilk bölümünde Kovaların, ikinci bölümünde ise Balıkların sözü geçecek. Aslan ve Başaklar ise beraberliklerle daha güçlü olacaklar. Aya hızlı başlıyoruz zira 3 Şubat gece yarısından sonra Aslan burcunda oluşan dolunay olayları hızlandırıp sonuca gitmemizi isteyecek. Ama asıl, geçen ay sonundan beri gerileyen ve karışıklığa sebep olan Merkür 11 Şubat'ta düzeldikten sonra tempomuz hızlanıyor. Önemli kararları Merkür düzeldikten sonra vermek gerekiyor. 18 Şubat'ta doğan yeniay en çok Kova'nın son günlerinde ve Balık burcunun ilk günlerinde doğanları yeni başlangıçlar için harekete geçirecek. Cüretkar Mars, 19 Şubat'a kadar Balıklara ondan sonra Koçlara enerji verecek. 
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

KOVA ünlüleri

Galileo, Mozart, Charles Darwin, Thomas Edison, Jules Verne, Virginia Woolf, James Joyce, Ayn Rand, Jackson Pollock, Mikhail Baryshnikov, James Dean, Oprah Winfrey, Ashton Kutcher, Jennifer Aniston, John Travolta, Axl Rose, Justin Timberlake, Paris Hilton, Robbie Williams, Alicia Keys, Shakira.

KOVA okuyucularımız

Kova okuyucularımızın doğum gününü kutluyor ve çok mutlu bir sene diliyoruz. Nisandan, ağustosa kadar olan dönem evlilik, ortaklık ve diğer işbirlikleri açısından çok parlak. Ağustostan sonra ise para durumunuz düzelecek ve en geç bir yıl içinde elinize toplu miktarda para geçecek.

Haftanın önemli olayı

 
1-7 Şubat 2015
Sürprizler ve fırsatlarla dolu bir hafta bizi bekliyor! Pazar gününün göz boyayıcı ve yanıltıcı etkisinden sonra, Salı gecesi oluşan dolunay olayları hızla toparlamamıza ve sonuca gitmemize yardımcı olacak. Pazar günü 25 Şubat doğumlu Balıklar ile 30 Ağustos doğumlu Başaklar ve bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanları direkt olarak etkileyen etkileşim, hayata pembe gözlüklerle bakarken, gerçek dünyadan uzaklaşmamıza neden olacak. Bu hayli romantik günde, önemli bir karar vermemek lazım zira hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.