AYIN BURCU

 23 Kasım-22 Aralık YAY
Yay insanı, enerjisi, içtenliği ve iyimser bakış açısı ile tanınır. Macera ve keşif arzusuyla yanıp tutuştuğundan seyahat etmeyi ve gezmeyi çok sever. Açıksözlü, dürüst Yay tüm iyi niyetine rağmen patavatsız konuşmaları ile insanları yaralayabilir. Özgürlüğüne çok düşkündür, kısıtlanmaktan ödü kopar. Kıskanç ve sahiplenici insanlar onu boğabilir ve nereye kaçacağını şaşırır. Doğada, açık ve geniş alanlarda bulunmaktan büyük mutluluk duyar. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 
 
Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller sağlık sorunları nedeniyle gecikiyor. Kontrol edemediğimiz bu durum nedeniyle aylık yorumların gecikebileceğini bilmenizi istiyoruz. Yorumlar yine eskisi gibi uzun, kasım ayındaki gibi kısa değil.  Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Kış aylarınızın güzel geçmesi dileğiyle...
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

YAY ünlüleri

Nostradamus, Beethoven, Jonathan Swift, Mark Twain, Gustave Flaubert, W. Kandinsky, Paul Klee, Dale Carnegie, Walt Disney, Maria Callas, Frank Sinatra, Steven Spielberg, Tina Turner, Kim Bassinger, Kiefer Sutherland, Milla Jovovich, Tyra Banks, Britney Spears, Christina Aguilera, Jay Z., Ben Stiller, Julianne Moore, Katie Holmes, Brad Pitt, Taylor Swift, Miley Cyrus.

YAY okuyucularımız

Yay okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir sene diliyoruz. Dönüm noktası yıllardan biri başlamak üzere. Sene sonunda burcunuza gelen Satürn, hayatınızın çok önemli bazı unsurları geride bırakıp, sorumluluklar almanızı ve sıfırdan başlayıp sağlam bir temel kurmanızı sağlayacak. Kısıtlanacak, zorlanacak ama sonunda kazanan siz olacaksınız.

Haftanın önemli olayı

 
14-20 Aralık 2014
Gezegenler Oğlak burcunda toplanmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta Oğlak burcunda bir de yeniay oluşacak. Hayatımızın hangi alanında yeni bir başlangıç ve girişimde bulunmak istiyorsak, bu hafta hazırlanmalı ve önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren harekete geçmeliyiz. En güçlü yeniaylardan biri olan bu yeniay gözümüzde büyüttüğümüz hatta imkansız olarak düşündüklerimizi başarmamıza yardım edecek. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.