AYIN BURCU

 23 Temmuz-23 Ağustos ASLAN
Doğuştan liderdir. Sıcakkanlı, cömert, biraz kendini beğenmiş, biraz tembel, çabuk köpüren ama asla kin tutmayan ormanlar kralıdır. Küçük dağları kendinin yarattığına canı gönülden inansa bile aslında çok iyi kalplidir.  İnatçı, gururlu, otoriter ve yaratıcıdır.  Abartılı davranışları ile dikkat çekmeye bayılır.  İlgi ve sevgiye ihtiyacı çok fazladır, ihmal edilirse morali çabuk bozulur.  Aslan yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümümüzden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Temmuz 2014

 Temmuz ayında rahat bir nefes alacak ve ayın başlarındaki birkaç sert rüzgarı atlattıktan sonra hayatın tadını çıkarabileceğiz. Ayın ilk haftası 27 Haziran'da doğan yeniayla başladıklarımıza devam edebilir veya yepyeni başlangıçlar yapabiliriz. Zaten 1 Temmuz'da Merkür düzelecek ve günlük hayatın akışı rahatlayacak ve daha hızlı hareket edebileceğiz. Bu ayın en büyük haberi uğurlu Jüpiter'in 2002-2003 ortalarından beri ilk defa Aslan burcuna gelecek olması. Jüpiter Ağustos 2015'e kadar Aslanların yanında olacak ve her alanda fırsatlar sunacak. Aslan yıldız haritamızın hangi bölümünü etkiliyorsa hayatımızın o alanı mutluluk kaynağı ve de en çok gelişeceğimiz alan olacak. Venüs 18 Temmuz'a kadar İkizlerin, ondan sonra Yengeçlerin hayatına aşk ve güzellikler getirecek. 26 Temmuz'da ise kavgacı Mars aylardan beri bulunduğu Terazi'den çıkacak ve Akrep burcuna geçecek. Akrepler şahlanacak ve ayaklarında zincir gibi onları tutan Satürn'e rağmen en güçlü dönemlerinden birine başlayacaklar. 26 Temmuz'da Aslan burcundaki yeniay ise Jüpiter'in şansını açığa çıkaracak ve tam iki hafta boyunca etkili olacak.    
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

Aslan ünlüleri

Napolyon Bonapart, Mussolini, Fidel Castro, Al Capone, Carl Jung, Henry Moore, Henry Ford, Bill Clinton, Jacqueline Onassis, Yves Saint Laurent, Sean Penn, Melanie Griffith, Antonio Banderas, Arnold Schwarzenegger, Magic Johnson, Halle Berry, Ben Affleck, Jenifer Lopez, Robert Redford, Robert De Niro, Madonna, Charlize Theron.

Aslan okuyucularımız

Aslanların doğum günlerini kutluyoruz. Burcunuza on iki sene sonra ilk defa gelen uğurlu Jüpiter ile hayatınızın en güzel yıllarından  birini yaşayabilirsiniz. Büyük bir aşk, evlilik, çocuk, kariyer, sağlık, ev sahibi olma, para, yaratıcılık ve eğlence. Neye isterseniz sahip olabilirsiniz ama üzerinize düşeni yapmalı açık olmalı, fırsatları yaratmalı ve iyi değerlendirmelisiniz.    

Haftanın önemli olayı

 
27 Temmuz-3 Ağustos 2014
Bu Pazar günü Aslan burcunda doğan güçlü yeniay yolumuza ışık tutacak. Hayatımızda neye başlamak istiyorsak, yeniayın güçlü enerjisi bizi destekleyecek ve attığımız adımların kalıcı olmasını sağlayacak. Yeniayda Güneş ile Ay’ın yanında bulunan uğurlu Jüpiter, büyüme genişleme ve şans getirecek. En şanslı olanlar Aslanlar, yükseleni Aslan olanlar ve diğer ateş burçları Yay ile Koçlar. İkizler, Terazi ve Kovalardan oluşan hava burçları da, bu “ateş” enerjisinden yararlanacaklar. Mars’ın aylardan beri bulunduğu Terazi’den çıkıp Akrep burcuna geçişi de hayatımızda belirgin bir değişime neden olacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.