AYIN BURCU

21 Haziran-23 Temmuz Yengeç
Sert kabuğunun altında derin duygular taşıyan Yengeç. Olaylar ve kişilerle doğrudan yüzleşmek yerine tıpkı bir yengeç gibi yan yürüyerek dolambaçlı olarak yaklaşır! Annesine ve ailesine çok bağlıdır. Umulmadık şeylere alınabilir ve kırgınlığını senelerce belli etmeden içinde taşıyabilir. Ay'ın hareketlerine bağlı olarak duyguları gün içinde bile sık sık değişir. Yumuşak ve hassas yapısına rağmen sevdiklerini koruması gerekirse çok cesur ve korkusuz olabilir. Sıcak, güvenli ve sevgi dolu aile ortamında çok mutlu olur. Evi onun kalesidir. Sadakat ve bağlılığından dolayı bazı koşullara gerekenden çok daha uzun süre dayanabilir. Su burcu olan Yengeç yakınınızın doğum günü hediyesi için hediye bölümünden yararlanabilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Temmuz 2015

 
 Işıltısı bol bir ay bizi bekliyor zira temmuzda bir değil, iki dolunayın keyfini çıkaracağız. Ayın başında Oğlak burcundaki dolunay olayları hızlı bir şekilde sonuçlandırmaya yardım edecek. 16 Temmuz'da Yengeç burcundaki yeniay da, yeni başlangıçları destekleyecek. Bu yeniay aynı zamanda biraz zor ve mücadeleli bir dönemin başlangıcına işaret ediyor. 25 Temmuz yakınlarına dikkat zira çok sert bir etkileşim kıvılcım ve aniden parlamalara neden olabilir. 31 Temmuz'daki dolunay ise bu defa Kovalara ait olacak. Ayın sonunda tıpkı başında olduğu gibi sonuca odaklanacağız. Ayın sonunda gerilemeye başlaya Venüs'ün enerjisi eylüle kadar olan dönemde aşkta frene basıp sorgulamaya ve duygulardan şüphe duymaya neden olabilir. Bu dönem estetik ve süslemeyle ilgili işler için de uygun değil. Mars ay boyunca Yengeçlere enerji ve cesaret dağıtacak ama bazen de onları sert tartışmaların ortasına itebilecek. Aslanlar yine yıldız olmaya devam edecekler.
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

YENGEÇ ünlüleri

Rembrandt, Marc Chagall, Degas, P. Neruda, Kafka, E. Hemingway, Antoine de Saint-Exupery, George Orwell, Iris Murdoch, Frida Kahlo, Meryl Streep, Robin Williams,Carlos Santana, Chris İsaak, George Michael, Giorgio Armani, Carl Lewis, Leydi Diana, Nelson Mandela, Dalai Lama, Pamela Anderson, Kevin Bacon, Tom Cruise

YENGEÇ okuyucularımız

Sevgili Yengeçlerin doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir yıl diliyoruz. Temmuz son iki yılın en güçlü ayı olacak. Girişimlerde bulunun ve tohumlar ekin zira sonuçları göz kamaştıracak. Özellikle para konularında çok şanslısınız. Ağustos'tan itibaren seyahat imkanlarınız artacak ve lüks koşullarda seyahat edeceksiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
 28 Haziran-4 Temmuz   2015
Sürprizli, ışıltılı ve aşırılıklarla dolu bir haftadayız. Abartmaya meraklı Aslan burcundaki aşk gezegeni Venüs ile spontan Uranüs arasındaki etkileşim, yıldırım aşklara ve ilişkilerdeki hızlı gelişmelere işaret ediyor. Venüs, şanslı Jüpiter ile de bir araya geleceğinden, bazıları için aşk neredeyse kaçınılmaz olacak! Bu nefis titreşimler büyük aşklar doğurabilir ama aşkların ömrünün uzunluğunu garantilemez. Zira çok sevecen, çok iyimser, çok romantik ve fevri yaklaşma eğiliminde olabiliriz. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.