AYIN BURCU

20 Nisan-21 Mayıs BOĞA
Değişik sevmeyen, güvenilir, sabırlı ama çok inatçı olabilen Boğa. Hayattaki temel amacı sahip olmaktır. Acelesi yoktur, emin adımlarla ve risk almadan ilerlemek ister. Rahatına, alışkanlıklarına, hayatın zevklerine ve özellikle boğazına düşkündür. En seksi burçlardan biridir, cinsellik onun için gerçekten çok önemlidir. Kolay  sinirlenmez ama bir kez kızdı mı öfkesi korkunç olabilir, onu asla kızdırmayın! Aslında onu memnun etmek çok kolaydır zira zevkleri ve istekleri pek değişmez. Boğa yakınınızın doğum günü hediyesi için hediye bölümünden yararlanabilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Nisan 2015

 
 Bu ay yorumlar eskisi gibi uzun. Nisan ayı 4 Nisan'daki tam ay tutulmasıyla sert başlayabilir ve ayın ilk yarısı gergin geçebilir ama sonrasında çok daha eğlenceli ve neşeli günler bizi bekliyor. Geçen sene nisan ayında benzer sertlikte bir tutulma yaşamıştık ama bu defa Aslan burcundaki Jüpiter'in koruması altında şanslı olacağız. Terazi burcundaki tutulma Koç, Yengeç, Oğlak ve Terazilerin merkezde olduğu son yılların en zor astrolojik etkisini de tetikliyor. Otorite figürleri ve devlet gibi büyük kurumlar arasında güç savaşları, entrikalı ve adaletsiz durumlar yaşanabilir ve hiç beklenmedik sürprizler son anda ortaya çıkabilir. Evlilik ve barış burcu Terazi'deki bu tutulma, evde ve uluslararasındaki anlaşmazlıkları tetikleyebilir. Ama bu son perdeden sonra ortam giderek yumuşayacak ve güzel günler gelecek. Mis kokulu, rengarenk bir bahar diliyoruz. 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

BOĞA ünlüleri

Machiavelli, William Shakespeare, Sigmund Freud, Brahms, Çaykovski, Salvador Dali, Lenin, Karl Marx, Adolf Hitler, Eva Peron, Saddam Hüseyin, Tony Blair, Barbra Streisand, Bon Jovi, Enrique İglesias, Pierce Brosnan, Wynonna Rider, Jack Nicholson, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, George Clooney, Al Pacino, Renee Zellweger, David Beckham, Kirsten Dunst, Penelope Cruz.

BOĞA okuyucularımız

Boğa okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir yıl diliyoruz. Ağustosa kadar ev ve mülkten yana şanslısınız. Büyük bir eve taşınabilirsiniz. Ağustostan itibaren ise bir yıl boyunca aşk, hamilelik, çocuklar ve sanat gibi yaratıcı alanlarda şanslı olacaksınız.   

Haftanın önemli olayı

 
19-25 Nisan 2015
Son derece dinamik, verimli ve üretken bir hafta bizi bekliyor. Cumartesi doğmuş olan yeniayın motive edici enerjisiyle neye başlarsak hızlı ilerleyebilir ve arzuladığımız gibi gelişme yaşayabiliriz. Yeniayın en güçlü günleri, hemen ardından gelen bu ilk günler olacak. 18 Mart doğumlu Koçlar sadece bu dönemde değil, önümüzdeki bir yıl boyunca yepyeni başlangıçlar yapacaklar ve 2015 dönüm noktası olacak. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.