AYIN BURCU

23-22 Aralık YAY
Yay insanı, içtenliği ve iyimser bakış açısı ile tanınır. Macera ve keşif arzusuyla yanıp tutuşurken seyahat etmeyi ve gezmeyi çok sever. Açıksözlü, dürüst Yay tüm iyi niyetine rağmen patavatsız konuşmaları ile insanları yaralayabilir. Özgürlüğüne çok düşkündür. Ateş elementi olduğu için coşkuludur ama özgürlüğünü kaybetmekten korktuğu için sevdiği zaman bile kolay kolay bağlanmaz. Kısıtlanmaktan korkar, kıskanç ve sahiplenici insanlar klostrofobi etkisi yaratabilir; nereye kaçacağını şaşırır. Doğada, açık ve geniş alanlarda bulunmaktan büyük mutluluk duyar. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - Aralık 2015

 
 Senenin son ayına geldik! Aralık ayında enerjik Mars, Terazileri harekete geçirecek ve ayrıcalıklı bir pozisyon verecek. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlaklardan oluşan öncü grubu yakından ilgilendiren sert etkileşimler 10 ve 20 Aralık yakınlarında gerilime neden olabilir. Neyse ki, 2012 yılından beri zaman zaman ortaya çıkan bu dizilim tamamen yok olmasa bile giderek etkisini azaltacak. 11 Aralık'ta Yay burcunda yeni başlangıçları destekleyen güçlü bir yeniay doğuyor. Sorumlulukları artan Yaylar bu yeniayla rahatlayacaklar.   
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

YAY ünlüleri

Nostradamus, Beethoven, Jonathan Swift, Mark Twain, Gustave Flaubert, W. Kandinsky, Paul Klee, Dale Carnegie, Walt Disney, Maria Callas, Frank Sinatra, Steven Spielberg, Tina Turner, Kim Bassinger, Kiefer Sutherland, Milla Jovovich, Tyra Banks, Britney Spears, Christina Aguilera, Jay Z., Ben Stiller, Julianne Moore, Katie Holmes, Brad Pitt, Taylor Swift, Miley Cyrus.

YAY okuyucularımız

Doğum gününüzü kutluyor ve değişimlerin mutluluk getirmesini diliyoruz. Hayatınızın dönüm noktası yıllarındasınız. Sorumluluklarınız artacak, hayat biraz zorlaşacak ama yeni ve sağlam temeller kuracaksınız. Bazı kayıplarınız olabilir, bunlar sizi güçlendirecek. Eve ait konular ise kafanızı karıştıracak ama kariyerinizde büyük fırsatlar yakalayacaksınız.  

Haftanın önemli olayı

 
29-5 Aralık 2015
Sert geçen dolunayın ardından biraz durup dinleneceğiz. Olaylara aşırı duygusal yaklaşmayacağız. Ama zorluklar burada bitmiyor ve hafta sonuna doğru başka sorunlar bizi bekliyor. Neptün’ün bulanık ve sisli ortamı ile Satürn’ün soğukluğu üşütmeye ve karamsarlık vermeye devam edecek. Aslında 29-30 Kasım puslu, kasvetli ve soğuk günler olabilir. Bu günlerde durumları olduğundan kötü algılayabilir ve hayal ile gerçek arasında bocalayabiliriz. Geçici bir durum, her şey gibi bu da geçecek ve hemen ardından parlak güneş yüzünü gösterecek. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.