AYIN BURCU

22 Mart-20 Nisan KOÇ
Zodyak’ın ilk burcu, rekabeti seven, iddialı, her şeyi en iyi bilen, dikkafalı Koç. Coşkulu, hırslı, cesur ve sabırsızdır. İlişkilerde yöneten taraf olmak ister. Sıcakkanlı ama biraz egoisttir. Öncüdür ve Aslan burcu gibi kendini çok beğenir. Çabuk parlamasına rağmen siniri çabuk geçer. Girişimci yapısı ve atılganlığı ile çok büyük projelere başlayabilir ama detaylara inmeyi sevmediği için sonunu getiremeyebilir. Ateş elementi olan Koç yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Mart 2015

 
Aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller'ın rahatsızlığı nedeniyle sorunlar yaşıyoruz.  Bu ay gecikme yok ancak Koç ve Boğa dışında Susan Miller'ın Mart yorumlarının her zamankinden kısa olduğunu göreceksiniz. Susan Miller'ın kendi sitesi olan www.astrologyzone.com'da da yorumlar aynı uzunlukta. Önümüzdeki ay her zamanki uzunlukta yazacağını umuyoruz. 
Mart ayı gerçekten çok heyecanlı başlıyor ve zaten ilerleyen günlerde güneş tutulması olacağından  dönüm noktası bir ay geçireceğiz. Ayın ilk haftası uğurlu Jüpiter ile sürprizler gezegeni Uranüs arasındaki müthiş etkileşim hepimizin hayatına heyecan ve renk katacak. En çok Koç ve Aslanlar, ardından 5 Mart'taki dolunay ile Başaklar ve Balıklar ayrıca Oğlaklar hızlı gelişmelerle harekete geçecekler. Olaylar sürpriz gelişecek ve büyük ölçeklere taşınacak. 20 Mart'ta ise yılın ilk tutulması Balık burcunda gerçekleşiyor. Bu tam güneş tutulması, Balık burcunun son ve Koç burcunun da ilk günlerinde doğanları yakından ilgilendirecek. Büyük değişimler ve önemli başlangıçlar dönemindeyiz. Bir bitiş olsa bile daha çok başlangıca odaklanacağız. Bu olayların devamı eylül ayındaki tutulmayla yine gündeme gelecek.
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

KOÇ ünlüleri

Leonardo da Vinci, Descartes, Haydn, Maxim Gorky, Vincent Van Gogh, Toscanini, F. Ford Coppola, Quentin Tarantino, Garry Kasparov, Al Gore, Aretha Franklin, Diana Ross, Elton John, Eric Clapton, Mariah Carey, Celine Dion, Norah Jones, Reese Witherspoon, Andy Garcia, Elle Macpherson, Keira Knightley, Lady Gaga.

KOÇ okuyucularımız

Koç okuyucularımıza mutlu bir yıl diliyoruz. Ağustos'a kadar aşk, çocuklar ve sanat gibi yaratıcı alanlarda hayatınızın en şanslı dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. Ancak 4 Nisan'daki tam ay tutulması özellikle uzun süreli ilişkilerde ani kopmalara neden olabilir. Veya iş ortaklarıyla ilgili ani değişimler yaşayabilirsiniz. 

Haftanın önemli olayı

 
22-28 Mart 2015
İki büyük tutulmanın ortasındayız ve “mola” verebiliriz. Geçen hafta Balık burcunda yaşadığımız güneş tutulmasının ardından, ortalık tam durulmadan önümüzdeki hafta bir de kuvvetli bir ay tutulması oluşacak. Bu hafta tutulmayla gelen değişimlere adapte olmak, sindirmek ve biraz dinlenmek isteyebiliriz. Güneş tutulması yeniayla oluştuğundan, bir bitiş yaşamış olsak bile, tutulmanın açacağı kapıdan yeni başlangıçlara odaklanabiliriz zira yeniay, yeni başlangıçlar anlamına gelir. Güneş tutulması liderler ve otorite konumundaki kişilerle ilgili büyük değişiklikler getirebilir. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.