AYIN BURCU

20 Ocak-19 Şubat KOVA
Dahilerin burcu Kova. Hem çok sosyal, hem de çok bireyseldir. Gruplarla birlikte hareket etmeyi sevmesine rağmen özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür ve ödün vermez. Başkaları ile arasına görünmeyen bir çizgi çekmeyi becerir. Tutucu sosyal kalıplar ve geçerliği kalmamış adetler onu fazla bağlamaz, geçmişe değil geleceğe dönük yaşar. Yenilikçi ve moderndir. Toplum ve çevre yararına yapılan çalışmalara gönüllü olarak katılabilir, bu tip konularda çok duyarlıdır. Statü ve marka yerine özgünlüğün peşindedir. Kova yakınınızın doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 

Bu ay sizi neler bekliyor - Şubat 2016

 
 Şubat daha hızlı ve verimli bir ay olacak. Merkür düzeldi ve birbirlerini destekleyen gezegenlerin enerjileri ilerlemesi kolay ve keyifli bir ortam oluşturuyor. Mart, zaten iki önemli tutulma ile dönüm noktası bir ay olacak ve dıştan gelen olaylara göre tavır almamız gerekecek. Ama şubat ayında istediğimiz yönde ilerleyebiliriz. 8 Şubat'ta Kova burcunda doğan güçlü yeniay ve ardından gelen günler yeni başlangıçlar ve girişimler için çok uygun. 22 Şubat'ta Başak burcundaki dolunay da, olayları hızlı bir şekilde sonuçlandırıp toparlamamıza yardımcı olacak. Başaklar bu sene Satürn ve Neptün'ün baskısı altında olmalarına rağmen şanslı Jüpiter'in enerjisiyle rahatlayacak ve olayları iyi yöne çevirebilecekler. Akrepler, Mars'tan dolayı güçlü ve avantajlılar. Aşk gezegeni Venüs ise ayın ortasına kadar Oğlakları, ardından Kovaları güzelleştirip daha fazla aşk, eğlence ve yaratıcılık getirecek.
Sevgiler  
Eren Hattatoğlu Şahin
 

KOVA ünlüleri

Galileo, Mozart, Charles Darwin, Thomas Edison, Jules Verne, Virginia Woolf, James Joyce, Ayn Rand, Jackson Pollock, Mikhail Baryshnikov, James Dean, Oprah Winfrey, Ashton Kutcher, Jennifer Aniston, John Travolta, Axl Rose, Justin Timberlake, Paris Hilton, Robbie Williams, Alicia Keys, Shakira.

KOVA okuyucularımız

Kova burcu okuyucularımızın doğum günlerini kutlar ve mutlu bir yıl dileriz. Eylül ayında kadar para konularında şanslısınız, ondan sonra ise yurt dışı seyahati ve eğitim fırsatlarıyla dolu olacak. Ayrıca ocak,şubat ve haziran, temmuz aylarında kariyerinizde güçlü bir pozisyona sahipsiniz ve çok başarılı olabilirsiniz. 
 

Haftanın önemli olayı

 
14-20 Şubat 2016
14 Şubat Sevgililer Günü hafta sonunda cesaretlendiren, canlandıran ve tutkuyu öne çıkaran etkileşimler var. Başak burcundaki şanslı Jüpiter ile Akrep burcundaki cüretkâr Mars güçlerini birleştiriyor. Fiziksel aktiviteler için enerjimiz çok olacak, büyük düşünecek, lüks ve konforu da unutmayacağız. 15 Eylül doğumlu Başaklar ile 14 Kasım doğumlu Akrepler başroldeler. Olayları yönlendirecek ve güçlü pozisyonda olacaklar. 12 Ocak doğumlu Oğlaklar, 14 Temmuz doğumlu Yengeçler, 12 Mart doğumlu Balıklar ve tüm bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanlar açığa çıkan bu yüksek enerjiden yararlanacak ve zor görünen işlerin üstesinden fazla zorlanmadan gelebilecekler. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.