AYIN BURCU

   23 Kasım-21 Aralık YAY
Yay insanı, içtenliği ve iyimser bakış açısı ile tanınır. Macera ve keşif arzusuyla yanıp tutuşurken seyahat etmeyi ve gezmeyi çok sever. Açıksözlü, dürüst Yay tüm iyi niyetine rağmen patavatsız konuşmaları ile insanları yaralayabilir. Yay insanı özgürlüğüne çok düşkündür. Ateş elementi olduğu için coşkuludur ama özgürlüğünü kaybetmekten korktuğu için sevdiği zaman bile kolay kolay bağlanmayacaktır. Kısıtlanmaktan çok korkar. Doğada ve açık alanlarda bulunmaktan keyif alır. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

Bu ay sizi neler bekliyor - ARALIK 2016

 
 Aralık ayı başına 29 Kasım'daki yeniayın enerjisi hakim olacak. Aya yeniay ile başlayıp, seneyi yeniay ile kapatacağız. Yay yeniayı Neptün ile sert açı yaptığından aşırı yağmur, kar, tipi, sis, su baskını, kaygan zemin gibi olumsuz koşulları yaklaşık on gün devam edebilir. Merkür 19 Aralık -8 Ocak arasında gerileyeceğinden önemli kararları, imza atma ve alışverişi ya hemen ayın başında yapmalı ya da sonraya bırakmalıyız. İkizlerin partnerle ilgili sorunları 10 Aralık'ta zirveye çıkacak ve karamsar bir tablo oluşacak. Yaylar ise bilgeleşme yolunda devam ediyor ve Satürn'ün hayat dersleriyle olgunlaşıyorlar. 10 Aralık herkes için sevimsiz bir gün olabilir zira Satürn'ün soğuk enerjisi, Güneş'in sıcaklığına gölge düşürecek. Neyse ki, bu etki uzamayacak ve zaten hemen ardından gelen neşeli etkileşimler havayı ısıtacak. 14 Aralık'ta İkizler burcunun dolunayında İkizler önemli bir konuyu sonuçlandırabilirler. 24-25 Aralık günlerinde en çok Yay, Koç ve Aslan'dan oluşan ateş burçlarını ve Kova, Terazi ve İkizlerden oluşan hava burçlarını sevindirecek fırsatlar olacak. Mars 19 Aralık'a kadar Kovaları ondan sonra Balıkları ön plana çıkarıp enerji veriyor. 29 Aralık'ta Oğlak burcundaki yeniay ile seneye veda edeceğiz. Bu yeniay, ayın başındaki gibi sorunlu olmayacak ve tam tersi pozitif enerjisiyle yeni seneye başlarken hepimizi rahatlatacak. 
Sevgiler ve iyi seneler. 
Eren Hattatoğlu Şahin

 

YAY ünlüleri

Nostradamus, Beethoven, Jonathan Swift, Mark Twain, Gustave Flaubert, W. Kandinsky, Paul Klee, Dale Carnegie, Walt Disney, Maria Callas, Frank Sinatra, Steven Spielberg, Tina Turner, Kim Bassinger, Kiefer Sutherland, Milla Jovovich, Tyra Banks, Britney Spears, Christina Aguilera, Jay Z., Ben Stiller, Julianne Moore, Katie Holmes, Brad Pitt, Taylor Swift, Miley Cyrus.

YAY okuyucularımız

Yay okuyucularımıza Satürn derslerini atlatmış ve yeni başlangıçlarında rahat ilerleyebilecekleri bir yıl diliyoruz. Belki hayatınızdaki çok önemli bazı şeylerden vaz geçmek zorunda kaldınız veya kalıyorsunuz ama sizi daha iyi bir gelecek bekliyor. Kestirme yollara sapmadan ilerleseniz ödülünüz de büyük olacak. Ama biraz zaman alacak. 

Haftanın önemli olayı

 

27 Kasım-3 Aralık 2016


 

 

KURT PUSLU HAVAYI SEVER: Bu hafta Yay burcunun yeniayı doğuyor ama Neptün’ün sert açısı ortamı bulandıracak ve net görüşe engel olacak. Neptün’ün sisi gerçeklerin üzerini kapatacak ve bastığımız yeri göremeyeceğiz. 29 Kasım Salı günü Yay burcunda doğan yeniay yeni başlangıçları destekliyor ama kaygan bir zeminde, bazı insanların gerçek niyetini gizledikleri aldatıcı koşullarda ilerlemek hem zor, hem de tehlikeli olacak. Çok iyi araştırmak, gördüğümüz ve duyduğumuz her şeye inanmamak gerekecek. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.