AYIN BURCU

 23 Kasım-22 Aralık YAY
Yay insanı, enerjisi, içtenliği ve iyimser bakış açısı ile tanınır. Macera ve keşif arzusuyla yanıp tutuştuğundan seyahat etmeyi ve gezmeyi çok sever. Açıksözlü, dürüst Yay tüm iyi niyetine rağmen patavatsız konuşmaları ile insanları yaralayabilir. Özgürlüğüne çok düşkündür, kısıtlanmaktan ödü kopar. Kıskanç ve sahiplenici insanlar onu boğabilir ve nereye kaçacağını şaşırır. Doğada, açık ve geniş alanlarda bulunmaktan büyük mutluluk duyar. Doğum günü hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.
 
 
Bir süredir rahatsız olan Amerikalı astrolog Susan Miller'dan bir mektup var:“Bu ayın yorumları kısa ama ihtiyacınız olan herşeyi verecek. Aralık ayında eski halime dönmeyi umuyorum. Gelecek ay alıştığınız uzun raporu bulacaksınız zaten uzun yazmayı çok seviyorum. Yorumları hemen almayı istediğinizi bildiğim ve sizi bekletmemek için bu ay kısa yazdım. Sağlığıma yavaş yavaş kavuşuyorum. Henüz tam iyileşmedim ve geçirdiğim bu zor dönemdeki desteğinizi gerçekten çok takdir ediyorum. Dua ederken benim için de edin lütfen. Çok teşekkürler sevgili okurlar." Mektubun devamını aylık yorum ve duyurular bölümünde okuyabilirsiniz. Sizden gelen yoğun talep nedeniyle Susan Miller yazdıkça biz de yayınlamaya devam edeceğiz. Güzel bir sonbahar geçirmeniz dileğiyle...
 
Sevgiler,
Eren Hattatoğlu Şahin
 

YAY ünlüleri

Nostradamus, Beethoven, Jonathan Swift, Mark Twain, Gustave Flaubert, W. Kandinsky, Paul Klee, Dale Carnegie, Walt Disney, Maria Callas, Frank Sinatra, Steven Spielberg, Tina Turner, Kim Bassinger, Kiefer Sutherland, Milla Jovovich, Tyra Banks, Britney Spears, Christina Aguilera, Jay Z., Ben Stiller, Julianne Moore, Katie Holmes, Brad Pitt, Taylor Swift, Miley Cyrus.

YAY okuyucularımız

Yay okuyucularımızın doğum günlerini kutluyor ve mutlu bir sene diliyoruz. Dönüm noktası yıllardan biri başlamak üzere. Sene sonunda burcunuza gelen Satürn, hayatınızın çok önemli bazı unsurları geride bırakıp, sorumluluklar almanızı ve sıfırdan başlayıp sağlam bir temel kurmanızı sağlayacak. Kısıtlanacak, zorlanacak ama sonunda kazanan siz olacaksınız.

Haftanın önemli olayı

 
23-29 Kasım 2014
Yeniayın itici gücüyle dinamik bir haftaya giriyoruz. Yay burcunda oluşan bu yeniay, yeni girişimlerimizi destekleyecek ve macera duygumuzu uyandıracak. Ancak bulanıklık olacağından, yanılmak da çok kolay olacak. Netlik isteyen ve detayların önemli olduğu meseleler bizi zorlarken, romantizm ve yaratıcılık artacak. Yay çok romantik bir burç olmamasına rağmen bu yeniayda aşk bazılarımızın ayaklarının yerden kesilmesine ve gerçek dünyadan uzaklaşmasına neden olabilir. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.